האישום: שדדה גברים תוך כדי מעשים מגונים

מעצרה של תושבת נצרת, הנאשמת בביצוע גל מקרי שוד, הוארך היום עד תום ההליכים בבית המשפט המחוזי בנצרת. על פי כתב האישום נגדה, נהגה האישה לפתות גברים ותוך כדי שהיא מבצעת בהם מעשים מגונים - הצליחה לשדוד את כספם. בית המשפט כינה את הנאשמת "מסוכנת ביותר"

הגנבת המפתה. צילום אילוסטרציה (AP)

הכייסת המפתה: בית המשפט המחוזי בנצרת החליט להאריך עד תום ההליכים את מעצרה של תושבת העיר, הנאשמת שגנבה כסף מגברים תוך כדי שהיא מבצעת בהם מעשים מגונים.

הנאשמת ריצתה כבר בעברה עונש מאסר של 18 חודשים, לאחר שהצליחה לשדוד לא פחות מ-11 גברים כשפיתתה אותם וגזלה את כספם, אלא שהעונש שקיבלה לא מנע ממנה להמשיך ולהפיל בפח קורבנות נוספים.

על פי כתב האישום שהוגש נגדה לאחרונה, ניסתה הנאשמת בשתי הזדמנויות שונות לפתות גברים בהצעות מגונות, ותוך כדי שהיא מבצעת בהם מעשים מיניים הצליחה לגנוב את כספם ואת המכשירים הסלולרים שברשותם.

הנאשמת "מסוכנת ביותר"

בהחלטת בית המשפט להארכת מעצרה עד תום ההליכים נכתב כי "הנאשמת הוכיחה את עצמה כמי שלא ניתן ליתן בו אמון". בנוסף צוין כי לעבירות הרכוש נתלוו עבירות מין שפגעו בקורבנות פיזית ונפשית.

מכיוון שלטענת בית המשפט לא ניתן לצפות את התנהגותה של הנאשמת המוגדרת כ"מסוכנת ביותר", החליטו השופטים להשאיר אותה במעצר כדי שלא תחזור על מעשיה.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק