חולה איידס אנס אישה והכניס אותה להריון

בן 37 מקריית מלאכי שמטופל כבר שנים בעקבות מחלת האיידס בה הוא חולה, הורשע היום באינוס ובמעשה העלול להפיץ מחלה לאחר שאנס מספר פעמים מכרה שלו ואף הכניסה להריון. לאחר שפנתה למרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית, הפילה את התינוק, נבדקה והתברר כי למרבה המזל לא נדבקה. "אני רציתי שיהיה לנו ילד", אמר האנס בעדותו

אנס והכניס להריון. ארכיון (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע הבוקר גבר בן 37 תושב קריית מלאכי, באינוס בנסיבות מחמירות, ביצוע מעשה מגונה ועבירות מעשה העלול להפיץ מחלה. זאת לאחר שהגבר, החולה באיידס, אנס אישה ואף הכניס אותה להריון.

בכתב האישום נכתב כי המתלוננת, בת אותו גיל, "הכירה את הנאשם היכרות שטחית". באפריל 2008, השניים נפגשו לאחר שהכירו דרך חברה משותפת. "בשעות הלילה המאוחרות, הנאשם שכנע אותה לבקרו בביתו", נכתב.

המתלוננת והנאשם התיישבו בסלון הבית ולאחר שיחה קצרה, החל הגבר לגעת בברכיה "ועשה זאת לשם גירוי וסיפוק מיני". המתלוננת התנגדה למעשיו, וביקשה לעזוב את הבית, אך הוא המשיך בשלו ואנס אותה, תוך כדי שהיא צועקת עליו שיפסיק.

למרות האונס - לא נדבקה בנגיף

"כאשר הבינה המתלוננת כי לא תצליח למנוע מהנאשם את הבעילה", כך לפי כתב האישום, "ביקשה ממנו כי ישתמש בקונדום, אך הנאשם אמר לה שאין לו והחדיר את איבר מינו לאיבר מינה". כל זה התרחש כשהאישה כלל לא ידעה שהגבר שאונס אותה מטופל כבר שנים במחלת האיידס. לאחר מכן איבדה האישה את הכרתה והגבר אנס אותה שוב.

מספר שבועות לאחר האונס, גילתה המתלוננת כי היא נכנסה להריון. לאחר בדיקות רפואיות שעברה דרך מרכז הסיוע לנפגעות תקיפה מינית ולאחר שכבר החליטה להפיל את התינוק, התגלתה בשורה מרה נוספת - האנס חולה באיידס. "אני פשוט לא ידעתי איפה אני נמצאת באותו רגע", סיפרה האישה במשפט. "היה איזה שהוא עמוד. פשוט תפסתי את העמוד הזה. התחלתי לצרוח".

למרבה המזל, בהכרעת הדין נכתב כי המתלוננת לא נדבקה במחלה והיא אינה נושאת את הנגיף. האישה, ואם לשני ילדים מלוד, גם עברה הפלה.

בעדותו אמר הגבר כי "אני מצטער על מה שהיה, שלא אמרתי לה שיש לי מחלה. חשבתי שזה יילך ואני היה לי קונדום בבית אני תמיד לוקח מקפלן ואני זהיר. אני רציתי שיהיה לנו ילד, אני רציתי אותה בהתחלה. אני יש לי ילדה בת שמונה, אני אחד שגר לבד ואני ממש מצטער ומתנצל אין לי מה להגיד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק