החוקר של זדורוב: כך הודה הרוצח של תאיר ראדה

יממה אחרי שבית המשפט הסיר את כל הספקות וקבע שרומן זדרוב הוא הרוצח, היום אנחנו מביאים את העדות של מי שגרם לכך: חוקר המשטרה שהצליח להביא את זדרוב לספר – כך הרגתי את תאיר

שבוע שלם הכחיש רומן זדורוב כי רצח את הילדה תאיר ראדה בתא השירותים בבית הספר בקצרין. החוקרים ידעו שמדובר באדם חכם מאוד, שקול, קר רוח ומניפולטיבי - ולשם כך הוקפץ לטפל בחקירה החוקר הכי מיומן וממולח: רב פקד יורם אזולאי.

עם יותר מ-20 שנות ותק והיכרות עם נפש העבריין לעומק, נכנס אזולאי לחדר החקירות ונפגש עם זדורוב. שעה לאחר מכן החל השינוי. "הסברתי לו שאני מאמין לו, ניגשתי אליו ברמת השוטר הטוב", הוא משחזר היום בשיחה עם חדשות 2.

לאט-לאט, החל זדורוב לספר את שאירע באותן דקות - דקות בהן רצח את תאיר ראדה. תחילה הוא נרתע, חשש, אך אזולאי הרגיע אותו והמשיך להתקרב אליו. בחלק מהמקרים אפילו הדליק לו סיגריה, הציע לו שתייה ושם לו יד על הכתף. זמן קצר חלף עד שזדורוב סיפר את מה שמקודם "כלל לא ידע".

"אדם חכם שניסה לתעתע בחוקרים"

החקירה הגיעה לשיאה עם ההתנצלות של זדורוב בחקירה, כשהוא תופס את ראשו. לאחר מכן אפילו הדגים כיצד ביצע את הרצח, עם תנועת היד המפורסמת על הגרון - תנועה אותה ציינו השופטים בגזר הדין אתמול.

רב-פקד אזולאי מסכם היום את החקירה הממושכת: "הרגשנו שהוא אדם חכם, שניסה לתעתע בנו החוקרים לכל אורך הדרך". השופטים שיבחו בגזר הדין את עבודת המשטרה בחקירה - בגלל פעילותו של רב-פקד אזולאי, אפשר להבין למה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

פרשת רצח תאיר ראדה - סיקור מיוחד:

גזר הדין של זדורוב: מאסר עולם

אשתו של זדורוב: "אין פה צדק, נערער לעליון"

צפו: זדורוב משחזר את רצח תאיר