תפסה לפורץ באשכים - וניצלה מתקיפה מינית

תושב טירה בן 31 נידון היום ל-3 שנות מאסר לאחר שפרץ לבית בעיר וניסה לתקוף מינית אישה ששכבה על הספה בבית. לאחר שהופתעה, התעשתה האישה ונאבקה בו: היא אחזה באשכיו ונשכה את אצבעותיו - והוא נמלט. עכשיו היא מספרת לחדשות 2 על האירוע הקשה

תפסה באשכיו של התוקף - וניצלה. אילוסטרציה (חדשות 2)

בבית המשפט השלום בכפר סבא נגזרו שלוש שנות מאסר על תאמיר אבו חיט, תושב טירה בן 31, שהורשע בפריצה לבית בעיר ובביצוע מעשה מגונה באישה ששהתה בבית. רק בזכות תושייתה של האישה, שנאבקה באבו חיט, תפסה באשכיו ונשכה אותו עד ששיחרר אותה -  היא הצליחה להימלט.

בנובמבר 2008 פרץ אבו חיט לבית בעיר טירה, בשעה שהמתלוננת (40), אם לשתי בנות מהעיר, שכבה על הספה בביתה בטרם יציאתה לעבודה. "לפתע הרגשתי לפיתה חזקה וניסיון לחנוק אותי עם שמיכת הפוך שהייתה על הספה", מספרת נ' המתלוננת בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "באותו הרגע חשבתי שאני עומדת למות. חשבתי איזה מזל שהבנות שלי לא בבית".

"נשכתי את ידו ותפסתי באשכיו"

מגזר הדין עולה כי במהלך המאבק ניסה אבו חיט להוריד את מכנסיה של נ' ולאחר מכן לאחוז בחזה שלה. ואולם, נ' התעשתה מהר והשיבה במאבק. "הוא הכניס את אצבעותיו לפה שלי וכיסה את ראשי בשמיכה. הרגשתי שאני מאבדת את הנשימה - אבל אז נשכתי אותו ותפסתי אותו בעוצמה באשכיו". כתוצאה מכך נמלט אבו חיט מהמקום - אך לאחר מכן נעצר.

מאז נוהל התיק על ידי ראש שלוחת תביעות במשטרת כפר סבא, עו"ד רוטל אהרונוביץ'. בגזר הדין שהוגש נגדו אתמול, נידון אבו חיט ל-38 חודשי מאסר בפועל, שנת מאסר נוספת על תנאי וקנס של 25 אלף שקלים למתלוננת. אך היא עדיין מתקשה לחזור לשגרה. "שנתיים אחרי, אני עדיין חוששת בכל מקום אליו אני מגיעה. אני מפחדת שיתקפו אותי ואת הבנות שלי".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק