אם הילדים שנרצחו: "אביהם תמיד היה שפוי, הרצח הוא נקמה אווילית"

הפסיכיאטר של משרד הבריאות קבע כי איתי בן דרור, החשוד ברצח 3 ילדיו, כשיר לעמוד דין. בתום הדיון אמרה אם הילדים, לילך שם-טוב, בראיון מיוחד לחדשות 2 באינטרנט: "אף פעם הוא לא היה חולה, הרצח נעשה בידיעה מוחלטת"

"יש הקלה מסוימת. אני מקווה שלא נתבדה ושהצדק ייעשה עם הילדים שלי", כך אומרת היום לילך שם-טוב, אמם של שלושת הילדים שנרצחו על פי החשד על ידי אביהם איתי בן-דרור, בתגובה לפרסום חוות הדעת הפסיכיאטרית כי בן-דרור כשיר לעמוד לדין. "הוא תמיד היה שפוי", היא אומרת היום בראיון מיוחד לחדשות 2 באינטרנט. "אף פעם לא הייתה לו מחלת נפש מסוימת".

"כל מה שהוא עשה היה בידיעה מוחלטת, הכל זה צורך של נקמה אווילית ולא מבוססת כל מציאות", אומרת שם-טוב. "אני מקווה שהעונש ישיג את המטרה - שיפסיקו להשתמש בילדים כמטרה נוחה לפגיעה בבני הזוג, ושרוצחים יפסיקו להשתמש בטיעון שמשהו לא בסדר בהם".

"הלוואי, עם כל הצער שלי כאמא, שהמקרה שלי יהיה המקרה האחרון", מבקשת שם-טוב. "הגיע הזמן לסיים את הסאגה הזו. כל מי שקרא את כתב האישום רואה שהוא היה שפוי בעת המעשה".

חוות הדעת: בן-דרור כשיר לעמוד לדין 

היום הוגשה לבית המשפט חוות הדעת של הפסיכיאטר המחוזי של משרד הבריאות, לפיה איתי בן דרור כשיר לעמוד לדין. עדות הפסיכיאטר הוצגה היום בבית המשפט, ולפיה בן דרור לא ביצע את הרצח על רקע מחלת נפש כלשהי.

לפני כשלושה שבועות נשלח בן דרור להסתכלות פסיכיאטרית שתקבע האם היה אחראי למעשיו בעת שרצח את ילדיו והאם הוא כשיר לעמוד לדין. היום בצהריים צפוי להתקיים בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה דיון בהארכת מעצרו של בן דרור. המשטרה תבקש להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.

כתב האישום: יום כיף ואז - 153 דקירות

יום כיף עם אבא, ובערב - 3 רציחות מזעזעות: קצת פחות מחודש לאחר שרצח את שלושת ילדיו בנתניה, הוגש כתב אישום נגד איתי בן-דרור לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה. באולם בית המשפט הייתה גם אם ילדיו של בן-דרור, לילך שם-טוב.

בכתב האישום מתואר כיצד התכונן בן-דרור לרצח 3 ילדיו, עומר, רוני ואור: "לצורך ביצוע הרצח רכש הנאשם סכין חדה המיועדת לחיתוך בשר. הנאשם לא הסתפק בסכין זו, ועל מנת לבצע את הרצח במהירות, רכש בחנות בשוק בנתניה סכין נוספת המכונה סכין קצבים. עוד רכש הנאשם סלוטייפ רחב, שישמש אותו בזמן הרצח לכסות את פיהם של הילדים".

כדי לסמם את ילדיו לפני שרצח אותם בדקירות באותו ליל שבת נורא, "אגר הנאשם כמות גדולה של כדורי הרגעה מסוג קלונקס וכדורי שינה מסוג בונדורמין וכן רכש משקאות אלכוהוליים, שישמשו אותו לצורך ביום ניסיון אובדני לאחר ביצוע הרצח".

היום האחרון: מספרה, ארוחת בוקר, קרקס, ארוחת ערב - ורצח

עוד מתואר, לפרטי פרטים מצמררים, היום האחרון בחייהם של רוני, עומר ואור: בבוקר הלכו האב וילדיו למספרה, שם עשו לרוני פן. לאחר מכן הלכו כולם לארוחת בוקר במדרחוב בנתניה, הם שבו לדירה - בה מאוחר יותר יירצחו באכזריות - ונסעו לקרקס. לאחר מכן נוסעים הארבעה במונית לארוחת ערב במסעדה, משם הם ממשיכים למסעדה נוספת כדי לאכול קינוחים.

"סמוך לשעה 19:30 הגיע הנאשם עם הקטינים לדירה", כך בכתב האישום. "עת הורידו הילדים בגדים והתארגנו לשינה, ריסק הנאשם כדור מסוג בונדורמין לכל אחד מהם ושם אותו בכוס עם שתייה מסוג אייס תה. הילדים שתו מעט והלכו לישון ואילו הנאשם שתה שני בקבוקי בירה. עומר ואור נרדמו כל אחד על מזרון בחדרם המשותף ואילו רוני נרדמה על המזרון בחדרו של הנאשם".

עוד נכתב, "סמוך לאחר מכן, בדק הנאשם באינטרנט, במחשב בדירה, היכן מיקום כלי הדם הראשיים בגוף האדם, על מנת שדקירותיו יביאו למותם של הילדים במהירות. סמוך לשעה 22:45 נטל הנאשם את הסכין ונכנס לחדר בו לנו עומר ואור. הנאשם סגר את התריסים, נטל מגבת, כיסה את פניו של אור ודקר אותו בבית החזה ובבטן כ-29 דקירות. אור ניסה מתוך שינה להתגונן וכך נגרם לו גם חתך בשורש כף יד ימנית. בסיום וידא הנאשם כי אין לאור דופק".

"רוני ניסתה להתנגד"

"לאחר מכן, הלך הנאשם לשירותים, נטל משם מגבת נוספת, שב לחדר וכיסה את פניו של עומר במגבת. הנאשם דקר את עומר בסכין כ- 38 פצעי דקירה בחזה וכ-16 פצעי דקירה בבטן. עומר ניסה להתגונן מתוך שינה ובכך נגרם לו גם פצע דקירה בשוק השמאלית", עוד מפורט. "הנאשם שטף את הסכין בשירותים והמשיך לחדרו, שם ישנה רוני. הנאשם כיסה את פניה של רוני במגבת ודקר אותה בסכין כ-70 דקירות בבית החזה ובבטן. רוני ניסתה מתוך שינה להתנגד למעשיו של הנאשם, הזיזה ראשה מצד לצד וכך נגרם לה גם פצע חתך באמה השמאלית".

לאחר הרצח הנורא, "הנאשם נטל את גופותיהם של אור ועומר והניחם על המזרון ליד גופתה של רוני. הנאשם כיסה את גופות הילדים בסדין, ואילו את המגבות שכיסו את פניהם של המנוחים אסף ושם בשקית בחדר הכביסה. לאחר מכן, סמוך לשעה 2:00 שתה הנאשם בירה וויסקי וחתך את פרקי ידיו".

בכתב האישום המזעזע מתואר גם כיצד הכין בן-דרור את השטח לרצח - ובעיקר להתאבדותו הכושלת. "בתאריך 21.7.10 כתב הנאשם מכתבים, הנושאים תאריך יום 24.7.10 והנחזים להיות מכתבי התאבדות, בהם גולל הנאשם את הסיבות לרצח הילדים. עוד באותו מועד הכין הנאשם תיק ובו בגדים, כלי רחצה וכסף בסך 1500 שקלים".

"על התיק הצמיד הנאשם פתק ובו בקשה כי במידה ולא יצליח למות יילקח התיק עבורו לבית החולים. כמו כן, הכין הנאשם מכתב ועליו צילום תעודת הזהות שלו, עליו כתב כי הוא חולה נפש בפרדסיה וכי לא ראה את ילדיו 7 חודשים, עוד כתב הנאשם על הדף טלפונים שימושיים של בני משפחה וחבר", נכתב.

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

אם הילדים: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

צפו: משפחת האם נגד האב שרצח את ילדיו

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם