כלא, אנס והיכה במוט ברזל - ונידון ל-17 שנות מאסר

קובי כהן, תושב ת"א בן 55 סימם בחורה שפגש בים לפני כשנתיים, לקח אותה לדירתו, כלא אותה ואנס אותה. זאת, תוך כדי מעשי אלימות קשים שהוא מבצע בה עם שוט ועם מוט ברזל ומאיים: "אני אעשה לך התפוז המכני". שנתיים אחרי המעשה נגזרו עליו 17 שנות מאסר. הנאנסת תקבל פיצוי של 40 אלף שקלים בלבד

עבירות אלימות ומין קשות. אילוסטרציה (חדשות 2)

בבית המשפט המחוזי בתל אביב נגזרו היום 17 שנות מאסר בפועל על קובי כהן (55), תושב העיר שהורשע בעבירות אלימות ומין קשות כלפי אישה שהכיר, אותה כלא במשך יום וחצי בדירתו. בעבר ריצה כהן 12 שנות מאסר בגין 22 עבירות שונות שביצע.

מכתב האישום עולה כי כהן פגש את האישה בחוף הים, שם נתן לה כדורי סם ושכנע אותה להצטרף אליו לדירתו. לאחר שנרדמה בדירתו, התעוררה כשהיא אזוקה בידיה וכבולה בחוט חשמל ברגליה, ללא תחתונים, כאשר חולצתה וחצאיתה מורמות. "הנאשם הודיע שהוא יעשה למתלוננת כמו בסרט 'התפוז המכני'", נכתב בכתב האישום.

כהן נאשם כי בעודה כפותה לכיסא, אנס אותה תוך שהוא סוטר בפניה. "בכל אותה העת ביקשה המתלוננת מהנאשם שיחדול ממעשיו, אך הנאשם המשיך, כיסה פניה בסדין והכה אותה בידיה, בצווארה ובפניה במוט ברזל עד שאזלו כוחותיה והכרתה התערפלה", צוטט בכתב האישום.

בבוקר שלמחרת, על פי כתב האישום, הצליף כהן באישה בשוט, ובמקביל המשיך לספק לה כדורי הרגעה שגרמו לחושיה להמשיך להיות מעורפלים. לאחר יום וחצי של התעללות, פונתה האישה לבית החולים כשהיא חבולה בכל חלקי גופה.

5 ימי אשפוז באיכילוב

"אם תספרי אני אהרוג אותך ואת הבת שלך", איים כהן על האישה פן תספר בבית החולים על המקרה. "אני אמצא אותך בכל מקום, אם תספרי למשטרה הם ייקחו אותי לאברבנאל, אני אצא, אני אתפוס אותך ואהרוג אותך".

האישה הייתה מאושפזת חמישה ימים בבית החולים איכילוב, כשהיא סובלת מחבלות ודימומים תת-עוריים בעיניה וגפיה, שריטות בפניה, שבר בצלע ושבר בלסת. במהלך ימי האשפוז עברה , בין השאר, ניתוח לסת.

"למעשים מסוג זה העונש הראוי הוא העונש המרבי שקצב המחוקק לצדן של העבירות", כתבו השופטים בהחלטתם, וגזרו על כהן 17 שנות מאסר וקנס על סך 40 אלף שקלים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק