אישום: ההורים התגרשו - האב התעלל בבנות

אב מאשדוד נאשם בכך שהתעלל מינית בבנותיו בנות ה-6 וה-4 והחדיר להן אצבע לפי הטבעת, תוך כדי שהוא אומר לבתו הבוגרת כי "כך צריך להיות". על פי כתב האישום, ביצע האב את המעשים המגונים בבנותיו, אחת אחרי השניה, וזאת למרות שבכו מכאב

"כך זה צריך להיות", אמר האב לבתו הבוגרת. אילוסטרציה (חדשות 2)

אין גבול לאכזריות: כתב אישום חמור במיוחד הוגש היום לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד תושב אשדוד, צעיר בן 28, בגין ביצוע מעשים מגונים בשתי בשנותיו, בנות שש וארבע. על פי כתב האישום, החדיר האב אצבע לפי הטבעת של בנותיו, תוך כדי שהוא גורם להן כאבים עצומים.

על פי כתב האישום, אירעו המעשים בעת שהאב, הגרוש מאמן של השתיים, טייל עם בנותיו בפארק באשדוד. לאחר ששבו השלושה לביתם, קרא האב לבתו הבוגרת, הוריד את תחתוניה, הרים את רגליה והחדיר את אצבעו לפי הטבעת של הבת, כשהוא מבקש ממנה לעצום את עיניה.

המעשים של האב גרמו לבתו לכאבים, דבר שגרם לו לחדול מפעולתו. מכתב האישום עולה כי האב עוד ניסע "להרגיע" את הבת, וזאת בכך שאמר לה ש"כך צריך להיות". הוא אף ניסה לבצע בה את זממו פעם נוספת, אך לבסוף חזר בו עקב התנגדותה למעשים.

מיד לאחר מכן, כשיצאה הבת מהחדר, קרא האב לבתו הצעירה וביצע בה את אותם המעשים. חמישה ימים לאחר ביצוע המעשים, ובעקבות תלונת האם במשטרה, הוא נעצר. יש לציין כי הנאשם מתגורר עם אישה אחרת בביתו, אך ככל הנראה זו לא הייתה בבית בעת ביצוע המעשים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק