אישום: ארב בשירותים, חנק, אנס באכזריות - ולקח 35 שקלים מהקורבן

כתב אישום חמור שהוגש נגד צעיר מבת ים בגין אונס בתחנה המרכזית בת"א חושף מסכת התעללות באישה שביקשה לגשת לשירותים. הצעיר ארב למתלוננת, תקף אותה בתא, חנק אותה בשתי ידיו ואז אנס אותה באכזריות למרות תחנוניה. לאחר שבא על סיפוקו - לקח ממנה גם 35 שקלים

כתב אישום חמור ומתוקן הוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בת"א נגד איינאו וודאג, צעיר בן 19 מבת ים, בגין האונס האכזרי בתחנה המרכזית בעיר לפני כשבועיים. במקביל כולל כתב האישום שהגישה פרקליטות מחוז ת"א שני אישומים נוספים בגין ביצוע עבירות של ניסיון אינוס בנסיבות מחמירות, תקיפה, איומים ותקיפת שוטרים.

בכתב האישום נחשפת מסכת ההתעללות של וודאג באישה שהגיעה לבניין התחנה המרכזית ב-13 באוגוסט. האירוע הקשה החל לאחר שהצעיר הבחין במתלוננת ניגשת לשירותי הנשים בקומה השישית ועקב אחריה. הוא ניגש לתא ומשך את תיקיה של המתלוננת דרך הפתח שבין הדלת לבין רצפת השירותים.

האישה המבוהלת יצאה מהתא במטרה לברוח, אך דלת השירותים הייתה סגורה. וודאג, כך נטען, תקף את המתלוננת באלימות, אחז בגרונה בשתי ידיו וחנק אותה - בעודה מנסה להיאבק בו. בשלב זה התחננה האישה מהצעיר שיחוס על חייה. בתגובה דרש ממנה הצעיר לקיים עמו יחסי מין והבטיח שלא יפגע בה אם תישמע לדבריו.

אחרי שהגיע לסיפוקו, דרש הנאשם מהקורבן שתיתן לו כסף וזו העביר לידיו 35 שקלים. בנוסף, כך על פי האישום, הוא לקח ממנה את המכשיר הנייד שלה ונמלט מהמקום כשהוא משאיר את האישה חבולה. 

"הנאשם אינו יכול לשלוט על דחפיו האלימים והמיניים", נכתב בבקשה להארכת מעצרו של וודאג עד תום ההליכים נגדו. "הוא אינו בוחל לבצע את מעשיו לאור יום או בשעת לילה אפלה, אכזריותו באה לידי ביטוי כאשר הוא אינו שועה לתחינותיהן של קורבנותיו, נוקט נגדן באלימות גופנית בנוסף לאלימותו המינית וניכר כי אין בו כל רחמים כלפי קורבנותיו והוא עושה בהן כבשלו".