כתב אישום: בן 21 כלא את חברתו ההרה וקפץ על בטנה

בת 17 מנצרת עילית עברה מסכת קשה של התעללות מצד חברה בן ה-21 - כך עולה מכתב אישום חמור שהוגש הבוקר בבית המשפט המחוזי בנצרת. בין המעשים המיוחסים לנאשם: כליאת החברה, אונס ומעשי סדום ותקיפה בנסיבות מחמירות. לאחר שגילה כי חברתו בהריון, תקף אותה הנאשם ואף קפץ על בטנה, כשהוא מאיים לבצע לה "הפלה טבעית"

לא חס עליה גם כשגילה שהיא בהריון. אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור במיוחד הוגש היום לבית המשפט המחוזי בנצרת נגד תושב כפר יפיע בן 21, שנאשם כי כלא את חברתו בת ה-17 בביתה, התעלל בה ואף תקף אותה וקפץ על בטנה כאשר סירבה לבצע הפלה כשגילה שהרתה ממנו. הוא מואשם בעבירות של אינוס בנסיבות מחמירות, ביצוע מעשה סדום ומספר סעיפים של תקיפות וגרימת חבלה בנסיבות מחמירות.

לפי כתב האישום, השתלט בתקופה האחרונה הנאשם על חייה של חברתו ופיקח על כל מעשיה. הוא אף דרש ממנה להישאר בביתה בנצרת עילית ולא לצאת ממנו, אלא אם יאשר לה לעשות זאת. "אף אם ברצונה לצאת כדי להשליך זבל, עליה להתקשר אליו ולקבל את רשותו לכך", נכתב בכתב האישום.

הנאשם אף אסר על חברתו לנהל שיחות צ'אט באינטרנט עם חבריה וחייב אותה למחוק את כל התוכנות שעשויות לאפשר לה לעשות זאת. לפי כתב האישום, "הנאשם ניתק את המתלוננת מכל חבריה והוא היה המחליט הבלעדי בשאלה מה מותר ומה אסור למתלוננת לעשות".

קפץ על בטנה וצעק: "צא יא מקרן"

כתב האישום מגולל שורה של מעשי אלימות אותם נהג הנאשם לבצע בחברתו בכל פעם שעשתה משהו שלא מצא חן בעיניו. כאשר ביקשה המתלוננת להיפרד מחברה המכה, הוא הגיב בכך שהכה אותה נמרצות.

אירוע השיא הגיע בחודש מרץ האחרון, זמן קצר לאחר שגילתה המתלוננת כי היא בהריון מבן זוגה. למרות שדרש ממנה הנאשם לבצע הפלה, היא סירבה - ואז החל להכות אותה ולקפוץ על בטנה תוך כדי שהוא צועק "צא יא מקרן" ואף מאיים כי לא יחכה ויבצע לחברתו "הפלה טבעית". לאחר אותו מקרה אף השליך הנאשם על חברתו חפצים שונים. בסופו של דבר נכנעה המתלוננת לבן זוגה וביצעה בבית החולים את ההפלה.

מעיון בכתב האישום עולה כי בנוסף למתלוננת תקף הנאשם במקרה נוסף גם את חברתה הטובה, לאחר שהשתיים צחקו עליו. תחילה, החל הנאשם להכות את בת זוגו, ולאחר שזו ברחה מהבית, הכה גם את חברתה ומשך בשערה.

הלכה לישון עם סכין ליד מיטתה

בחודש אוגוסט האחרון, כך על פי כתב האישום, הסיע הנאשם לחורשה את בת זוגו ואת חברתה, אשר בעברה הייתה בת זוגו של הנאשם, והכריח את השתיים לרוץ במהירות ולטפל על סלעים - תוך כדי שהוא מאיים עליהן כי אם לא יעשו כדבריו יספגו מכות קשות. "בצילום המעשים הפך הנאשם את המתלוננת לכלי בידיו או לשחקנית בסרט פורנוגרפי בעל כרחה", נכתב בכתב האישום.

הנאשם אף אנס את חברתו וביצע בה מעשה סדום, תוך כדי שהוא מתעד את הדברים. לדברי המתלוננת, לאחר מספר אירועים בהם הותקפה על ידי בן זוגה היא החלה לישון עם סכין ליד מיטתה, על מנת שישמש אותה במקרה שתצטרך להתגונן.

כאשר החליטה לבסוף להתלונן במשטרה נגד בן הזוג, דרש ממנה הנאשם לנמק מדוע, וכשסירבה - הכה אותה פעם נוספת ואיים: "חכי תראי מה אני אעשה לך. אני אבוא אליך בבוקר ואני אהרוג אותך". לבסוף הגישה הצעירה תלונה במשטרה, כשהיא מלווה באימה, והנאשם נעצר. היום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים.