כתב אישום יוגש הבוקר נגד איתי בן-דרור

כחודש לאחר הרצח בליל שבת שזיעזע מדינה שלמה, תגיש הבוקר הפרקליטות כתב אישום נגד איתי בן-דרור. כתב האישום יכלול שלושה סעיפי רצח. אמם של הילדים לילך שם-טוב אמרה הבוקר: "אני נשארתי כאן כדי לדאוג שימצו עימו את הדין - אסור להקל ראש ולשחררו לחופשי בגין אי שפיות

קצת פחות מחודש לאחר שרצח את שלושת ילדיו בנתניה, יוגש הבוקר כתב אישום נגד איתי בן-דרור לבית המשפט המחוזי בפ"ת. פרקליטו של בן-דרור עו"ד רן אלון מהסנגוריה הציבורית, יבקש לאחר הגשת כתב האישום לשלוח את בן-דרור להסתכלות פסיכיאטרית, שתבדוק אם הוא כשיר לעמוד לדין. במקביל תבקש הפרקליטות לעצור את בן-דרור עד לתום ההליכים נגדו.

לילך שם טוב, אמם של הילדים שנרצחו, סיפרה בשיחה עם חדשות 2 על תחושותיה בעקבות הגשת כתב האישום. "קשה לשאול מה שלומי, שלומי לא טוב - אני אמא שרצחו לה את שלושת הילדים". שם טוב הוסיפה כי היא לא מחפשת נקמה, אלא נשארת כאן כדי לייצג את שלוש נשמות ילדיה. "מה שאני רוצה זה שימצו את הדין עם איתי".

בנוגע לטענות של צוות ההגנה לפיה ישנה סבירות שבן-דרור אינו כשיר לעמוד לדין, אמרה שם טוב כי אלו טענות שאינן מקובלות עליה. "המחשבה שהוא יוכרז בסופו של דבר כאדם לא שפוי היא קשה מבחינתי. צריך להבין שאיתי הוא אדם מניפולטיבי, שצריך לעשות הכל על מנת למצות עימו את הדין ולא להקל ראש בעניין הזה", סיכמה.

מכתבים שכתבו הילדים נמצאו בזירת הרצח

במהלך הדיון אמר נציג המשטרה כי הם ממשיכים בגביית העדויות. בין היתר, נגבתה עדות ממשפחתו המאמצת של בן-דרור, מקיבוץ יראון. נציג המשטרה הוסיף כי הם ממתינים לחוות דעת נוספות וכן לדוח המלא של נתיחת גופות הילדים בכדי לגבש כתב אישום.

עו"ד רן אלון, פרקליטו של בן דרור מטעם הסניגוריה הציבורית, שאל לגבי מכתב שכתב הבן עומר לפני הרצח ונמצא בזירה. נציג המשטרה בתגובה ביקש שלא להתייחס לנושא אך ציין כי ברשותם מספר מכתבים שנכתבו על ידי הילדים שנרצחו ונמצאו בזירת האירוע.

הסניגור ביקש עוד להקל על תנאי המעצר של בן-דרור ולאפשר לו שלא להיות אזוק בידיו וברגליו במהלך הלילה. השופט ביקש משב"ס לבדוק את הנושא תוך הקפדה על שמירה על חייו של בן דרור.

אם הילדים קמה מהשבעה: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

לילך שם-טוב ובני משפחתה סיימו בתחילת השבוע לשבת שבעה על שלושת ילדיה של לילך. האם וקרוביה עלו לבית העלמין בנתניה.

"אני נשבעת לכם שהוא יקבל את העונש", אמרה שם-טוב, ממררת בבכי מעל קברם של שלושת ילדיה. "הוא כל כך קינא שאני אוהבת אתכם. אני מצטערת שלא התרעתי, פחדתי שלא יהיה מי שיקשיב לי".

רוצים לקבל את כל החדשות החמות? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק  

רצח הילדים בנתניה - סיקור מיוחד:

האב הרוצח: "עומר, רוני ואור שלי לנצח"

אם הילדים: "נשבעת שהוא יקבל את העונש"

האב החשוד ברצח: "הילדים יהיו איתי עד הסוף"

צפו: משפחת האם נגד האב שרצח את ילדיו

איתי בן-דרור משחזר את רצח ילדיו

המשטרה: רצח הילדים תוכנן מראש

עד המוות: הורים שרצחו את ילדיהם