מצא חרק בחלב - "תנובה" תפצה ב-1,800 שקל

בית המשפט לתביעות קטנות פסק השבוע לטובתו של תושב אשקלון בתביעה נגד חברת "תנובה", לאחר שמצא חרק בשקית החלב שקנה. "הדבר נעשה ברשלנות של מי מעובדי תנובה", כתב השופט בהחלטתו

מצא חרק בחלב. ארכיון (חדשות 2)

לא בוכים על חרק שנשפך עם החלב. או שכן? תושב אשקלון שמצא חרק בשקית חלב "תנובה", יפוצה בסכום של 1,800 שקלים לאחר שבית המשפט קיבל את התביעה שהגיש בנושא.

בבית המשפט לתביעות קטנות באשקלון התקבלה התביעה יוצאת הדופן של תושב העיר, אשר פורסמה באתר "אשקלונים". מפסק הדין עולה כי התובע מצא את החרק ממש כשפתח את השקית והחל למזוג ממנה .

אז, הוא הבחין כי הפתח חסום על ידי גוף זר, וכשבדק ראה שמדובר בחרק שלא נפלט מהשקית. לביתו של התובע הגיעה נציגה של החברה, שלקחה את השקית כדי לבדוק האם אותו גוף זר הוא אכן חרק. בסופו של דבר, התברר שאכן מדובר בחרק, ואפילו יש לו שם - "פשפש תריסית צעירה".

השבוע, כאמור, התקבלה תביעתו של האיש. השופט עמירם דננברג כתב בהחלטתו, "הגעתי למסקנה שעדותו של התובע מהימנה עליי ואני מייחס לה את מלוא המשקל. במקרה שבפניי היה לחרק קשר לחלב מכיוון שהחרק הזה היה בתוך חלב שקנה התובע. ואם בתוך שקית של תנובה הגיע חרק כזה, אין זאת כי הדבר נעשה ברשלנות של מי מעובדי תנובה".

השופט קבע כי החברה תפצה אותו ב-1,800 שקלים, הכוללים גם הוצאות משפטיות.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק