צפו: אשתו של פרלמן התעמתה עם השב"ס

בית המשפט מתח אתמול ביקורת חריפה על התנהלות חקירת "המחבל היהודי" וטען: מרבית הראיות - מתחילת החקירה. בסיום הדיון הוצא פרלמן ברכב שב"ס, אשתו ניסתה לראות אותו, אך נהדפה. צפו בעימות

ניסתה לראות את בעלה העצור - ונהדפה: אתמול הוארך מעצרו של חיים פרלמן, החשוד ברצח ארבעה פלסטינים, ביומיים בלבד. בסיום הדיון הוצא פרלמן מבית משפט השלום בפתח תקווה, שם המתינו לרכב השב"ס בו נסע מספר פעילי ימין, ביניהם גם אשתו.

אשתו של פרלמן נשאה שלט הקורא לשחרורו וניסתה להתקרב לרכב השב"ס מספר פעמים אך נהדפה שוב ושוב, כפי שניתן לראות בסרטון שעלה לאתר יו-טיוב. לאחר ההחלטה שהתקבלה אתמול, והביקורת שנמתחה על המשטרה בבית המשפט, פרלמן עשוי לראות את אשתו בקרוב מאוד.

ביקורת על חוקרי השב"כ

המשטרה ביקשה בדיון אתמול, להאריך את מעצרו של החשוד בשמונה ימים, אך בית המשפט דחה זאת וטען: "אין ראיות משמעותיות ורציניות להרשעת פרלמן". השופט מתח ביקורת על חוקרי השב"כ, וקבע כי אין התקדמות ממשית בחקירה נגד החשוד. עוד נטען כי רוב הראיות שיש בידי החוקרים הן מתחילת החקירה. עם זאת, למרות הביקורת החריפה, האריך בית המשפט ביומיים נוספים את מעצרו של פרלמן, שעצור כבר חודש.

"החלטת בית המשפט מדברת בעד עצמה ומחזקת את מה שאמרנו מהיום הראשון - שאין ראיות ממשיות נגד פרלמן, שאין התקדמות בחקירה והתנהלות החקירה לא תקינה ואינה מתחשבת בכך שהוא עצור", אמר היום עורך דינו של פרלמן, עדי קידר, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"אנחנו מקווים שזה סיומה של החקירה", הוסיף עו"ד קידר. "אף אחד לא פותח שמפניות וזה לא נגמר, אבל זאת סוף סוף אמירה שהצד השני צריך לקחת בחשבון".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עוד בנושא "המחבל היהודי":

נועם פדרמן: "פרלמן קיבל 25,000 ש"ח מהשב"כ"

פעיל ימין נעצר בחשד לרצח 3 פלסטינים

צפו: המחבל היהודי מוסר את גרסתו למצלמות