אכזריות: אב נאשם בביצוע מעשים מגונים ב-3 בנותיו

איך אבא יכול? תושב תל-אביב בן 39 חשוד בביצוע מעשים מגונים ב-3 בנותיו. לפי החשד, נהג האב לנצל את היעדרה של האם מהבית או מועדים בהם ישנה כדי למשוך את הבנות לתוך חדר נפרד ולבצע בהן את זממו. אכזריות של אבא

סכנה בתוך הבית (חדשות 2)

אכזריות של אבא: כתב-אישום הוגש נגד תושב תל-אביב בן 39 בגין ביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בבנותיו הקטנות מידי יום במשך שלוש שנים ארוכות.

לאב שבעה ילדים, בהם שלוש בנות בהן נהג על פי כתב האישום לבצע מעשי סדום. יותר מכולן סבלה בתו בת ה-12, שלגביה נטען כי אביה ניצל מועדים בהם יצאה אם המשפחה מהבית כדי לבצע בה את זממו. הוא נהג למשוך אותה לתוך אחד החדרים בבית, להפשיט אותה ולהגיע לסיפוק מיני.

לפי כתב האישום, דבר לא עמד בפני רצונו החולני, והוא אמר לביתו כי הוא "אדם חולה", וביקש "להוציא חלב כדי להרגיש טוב". בנוסף הוא היה נותן לה ממתקים, ודורש כי בתמורה תשמור את מעשיו בסוד. "אמך לא צריכה לדעת על כך דבר", היה אומר לה תכופות.

במהלך אותה תקופה חשוד האב כי ניסה ללטף ולבצע מעשים מגונים גם את בנותיו האחרות. לאחר מספר פעמים דרשה ממנו אחת הילדות להפסיק, והוא אכן נבהל וחדל ממעשיו. פרקליטות מחוז תל-אביב ביקשה מבית המשפט להשאיר את האב במעצר, בשל מסוכנותו לבנות, וזה נענה לבקשה.