מתחת לאף: אופנוע יקר נגנב מחניון משטרתי

צעיר מפתח תקווה הופתע לגלות כי האופנוע אותו רכשה עבורו אמו חשוד כגנוב. לאחר שהמציא מסמכים והוכיח כי כלי הרכב נקנה בכספי המשפחה, בישרו לו החוקרים: האופנוע נגנב מהחניון המשטרתי בגלל חור בגדר. כעת דורש הצעיר לפצות אותו על מתנת האם שבינתיים הלכה לעולמה

איפה האופנוע? אילוסטרציה (הונדה)

חלם זה כאן: גניבת כלי רכב ברחבי הארץ היא ממזמן כבר לא תופעה חדשה, אבל מסתבר שגם במקום שאמור להיות מאובטח במיוחד מתקשים להגן על הציוד היקר שלנו.

צעיר מפתח תקווה הופתע לגלות כי האופנוע היקר, מתנה מאמו המנוחה, נגנב מתחת לאפם של לובשי המדים - בחניון המשטרתי בעיר. בתחילה עוד הואשם המתלונן עצמו במעשה, אך כעת ההערכה היא שפירצה במקום הקלה על חיי הגנבים באזור.

תחילתו של הסיפור המוזר בינואר האחרון. חוקרי משטרת פתח תקווה דפקו על דלת בית הוריו של א.ק והודיעו להם: האופנוע של בנכם גנוב. למרות מחאת בני המשפחה, החרימו השוטרים את כלי הרכב, אופנוע שטח מסוג הונדה CR בשווי של כ-15 אלף שקלים.

הצעיר מיהר לתחנת המשטרה והציג מסמכים המוכיחים כי הוא בעליו החוקי של האופנוע וכי הוא נקנה מכספי המשפחה. על אף פניות חוזרות ונשנות דחו השוטרים את בקשתו בטענות שונות ומגוונות.

כשחזר לקחת את האופנוע החוקי - גילה כי הוא נגנב מחניון המשטרה

ביוני האחרון ניגש שוב א.ק לתחנה כדי לנסות פעם נוספת את מזלו. למרבה הפתעתו בישר לו השוטר במקום כי האופנוע נגנב כבר לפני כחודשיים מהחניון המשטרתי בו הוחזק. "אתה גנבת אותו", הטיח בו הפקד והוסיף: "יש פה מצלמות וזה לא יצליח לך".

למרות ההאשמות החמורות לא נעצר הצעיר ולא נפתחו נגדו הליכים פליליים. אתמול, באמצעות עורך הדין אלון וולקוביצקי, הוא הגיש לבית משפט השלום בקשה להחזרת הרכוש שנעלם.

דובר משטרת מרחב השרון, מפקח זיוון פרידן, מסר בתגובה: "בתחנות המשטרה ישנם מחסני מוצגים חיצוניים ופנימיים. חלק מהם מוקפים בגדר וגובלים בשטחים ציבוריים. במקרה הנ"ל אותר חור בגדר מחסן, שדרכו נגנב ככל הנראה האופנוע. בהנחיית פיקוד המרחב מונה קצין בודק".

את עורך הדין וולקוביצקי ההסבר לא רק שאינו משכנע, אלא מדליק נורה אדומה במיוחד. "אני מקווה שדרך הפירצה בגדר לא נגנבו עצירים או מחשב עם חומר מסווג", הוא מדגיש ומציע למשטרה "לשכור את שירותי חברת אבטחה על מנת שתוכל להגן על התחנות והציוד בהן".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק