איים לרצוח צעירה שמחקה אותו בפייסבוק

צעיר מהצפון איים לרצוח צעירה אחרת כיוון שמחקה אותו מרשימת חבריה בפייסבוק. בית המשפט גזר עליו עונש מאסר על תנאי וקנס של 2,500 שקלים. הצעיר הביע חרטה והסביר: "זה רגע של שטות"

לא קיבל את ה-Ignore (חדשות 2)

בית משפט השלום בחיפה גזר היום עשרה חודשי מאסר על תנאי על צעיר בן 26 מאזור נהריה בגין איומים על צעירה אחרת - כיוון שמחקה אותו מרשימת החברים בפייסבוק. בנוסף קבע בית המשפט כי עליו לשלם קנס בסך 2,500 שקלים.

הפרשה החלה בסוף שנת 2009 לאחר שהצעיר ראה את תמונת המתלוננת בפייסבוק ושלח לה בקשת חברות. כאשר הבחין כי הסירה את שמו מהרשימה ולאחר מכן סירבה לאשר אותו, התקשה הצעיר להשלים עם ההתעלמות והחל להטריד את המתלוננת.

על פי כתב האישום, הוא שלח לה הודעות נאצה ברשת החברתית, בהן כינה אותה 'כלבה' ו'נאצית'. אך זו הייתה רק תחילת ההתעללות הנפשית. הנאשם אף איים להגיע לביתה של הצעירה ולרצוח אותה ואת חבריה. הוא נעצר בעקבות התלונה שהוגשה נגדו והורשע על פי הודאתו.

בפרקליטות ביקשו להטיל עונש מאסר בפועל על הצעיר, אך לבסוף קיבל בית המשפט את עמדת פרקליטו, עורך הדין אסי פיסו, וגזר עליו עונש מאסר על תנאי וקנס בגין איומים. "מדובר בבחור נורמטיבי ללא הסתבכות קודמת עם החוק", הסביר עו"ד פיסו. "הוא הביע חרטה על המעשה והסביר כי מדובר ב"רגע של טיפשות".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק