אישה שהאכילה חתולי רחוב הורשעה בעבירה פלילית

הידעת? אם האכלת חתולי רחוב אתה עלול להיות מורשע בעבירה פלילית. מיכל חליווה מקריית טבעון למדה זאת על בשרה ושלשום הפכה לעבריינית רק מפני שרצתה לעזור לחתולים המסכנים

האכלת חתול רחוב יכולה להיות עבירה פלילית (חדשות 2)

מיכל חליווה מקריית טבעון הפכה לעבריינית רק בגלל שהאכילה חתולי רחוב. בית המשפט שיבח את מעשי החמלה והתנדבותה אך בכל זאת החליט להרשיע אותה בעבירה פלילית.

לפני כשלוש שנים שמעה חליווה שיש נגדה תלונות על כך שהיא מאכילה חתולים עזובים, אך הדבר לא הרתיע אותה והיא המשיכה במנהגה עד שמצאה עצמה יושבת על ספסל הנאשמים.

שופט בית המשפט המחוזי בקריות הרשיע את חליווה בעבירה פלילית של החזקת חתולים והאכלתם בדרך הגורמת למטרד תברואה לשכניה והיא צפויה להיענש בגין העבירה בשנות מאסר על תנאי, קנס כספי או עבודות שירות.

"אני באה מבית של ניצולי שואה ואנחנו לא יכולים לראות בעלי חיים ולהישאר אדישים" אומרת חליווה לעיתון "מעריב", "גם אם אלך למאסר עולם לא אפסיק לעזור לבעלי חיים", היא מוסיפה.

פרקליטה של חליווה, עו"ד אייל מנחם, יערער לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד ההרשעה של האישה שרק רצתה לעזור לחתולים ואף התבקשה לא פעם מהמועצה המקומית בקריית טבעון, להתנדב בטיפול חתולי רחוב פצועים.

 רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק