9 שנות מאסר על הריגת ילד בן 7 בפגע וברח

צעיר בן 23 שהואשם בתאונת פגע וברח בה והרג ילד בן 7 שהיה בדרכו לבית הספר יירצה 9 שנות מאסר בפועל. הצעיר נסע במהירות מופרזת ליד המוסד החינוכי, פגע בעוצמה בילד, עצר לרגע ואז עקף את הילד המדמם על הכביש והמשיך בנסיעה. חצי שעה מאוחר יותר היה מעורב בתאונה נוספת

היה בדרכו לבית הספר. אילוסטרציה (חדשות 2)

תשע שנות מאסר בפועל ושנה וחצי נוספת על תנאי נגזרו על תושב רהט בן 23 בגין הריגתו והפקרתו של ילד בן 7 בתאונת דרכים. האיש הבחין בכך שפגע בילד, עצר לרגע קט ואז עקף את גופתו של הילד והמשיך בנסיעה.

סמוך לשעה 8:00 יצא מוחמד נאג'ע בן ה-7 מביתו בדרכו לבית הספר. חבריו כבר חיכו לו מעבר לכביש, כשהנהג שנסע בפראות ליד בית הספר, פגע בו חזיתית והרג אותו במקום. הנהג הבחין במתרחש ותמרן את מכוניתו כך שתעקוף את הילד המדמם על הכביש מבלי לגעת בו שוב. הוא לא יצא הרכב, אלא נמלט מיד מאזור רהט.

מחקירת האירוע עולה כי הנהג נסע במהירות מופרזת של 86 קמ"ש בשטח עירוני ליד בית-ספר. עוד נמצא כי היו ילדים רבים באזור, כך שהוא יכול היה להבחין בהם בקלות. הוא לא האט את מהירותו, לא צפצף ולא עשה כל פעולה כדי להזהיר את הילדים.

המשיך וביצע תאונה נוספת

כחצי שעה לאחר שפגע במוחמד, המשיך הנהג בנסיעתו הפרועה. הוא פגע בעוצמה עם חזית רכבו בחלקו האחורי של רכב מסחרי חונה שבו ישבו אנשים. באירוע הזה לא נפגע איש, אך נזק כבד נגרם לרכב המסחרי. גם הפעם נהג האיש במהירות מופרזת תוך התעלמות מתוואי הדרך.

הנהג מוכר למשטרה בעיקר מעבירות רכוש קודמות שביצע, ביניהן שימוש ברכב ללא רשות בעליו. רישיונו של הנהג היה פסול באותו העת, אולם גם מהוראה זו הוא התעלם. בית המשפט המחוזי בבאר-שבע גזר עליו 9 שנות מאסר בפועל, שנה וחצי נוספות על תנאי ותשלום פיצוי למשפחתו של הילד בגובה 50,000 שקלים.