האישום: במקום לסייע לקורבן - התקלחו והלכו לישון

כתב אישום חמור בגין הריגה והפקרה הוגש נגד שגיא גמליאל, שדרס למוות את שמואל רוטשטיין ז"ל ברחובות, בזמן שהיה שיכור. במקום לסייע למנוח - נסע הצעיר הביתה עם חברתו, התקלח והלך לישון

פרקליטות מחוז מרכז הגישה הבוקר כתב אישום חמור במיוחד נגד שגיא גמליאל, שפגע עם מכוניתו בשמואל רוטשטיין ז"ל ברחובות לפני כשבוע ונמלט מהזירה יחד עם ידידתו יונית קרני מבלי להגיש עזרה.

גמליאל מואשם בהריגה, הפקרה אחרי פגיעה ונהיגה בשכרות. קרני מואשמת בהפקרה אחרי פגיעה. על פי כתב האישום, נהג גמליאל בן ה-20 ברכב בעודו שתוי, כאשר חברתו, שישבה לידו, מודעת לכך.

התאונה הקטלנית התרחשה ב-5 ביולי בשעות הבוקר המוקדמות. שמואל רוטשטיין המנוח ירד מרכב ההסעות אל המדרכה והחל לחצות את הכביש אל עבר אי התנועה. גמליאל, כך על פי כתב האישום, הבחין בו באיחור, לא בלם כלל, סטה עם רכבו ופגע בו בעוצמה.

כתוצאה מהתאונה, הוטח רוטשטיין על מכסה המנוע של הרכב, ומשם אל השמשה הקדמית ואל אחורי הרכב. בשל הפגיעות הקשות שספג המנוח, בכל חלקי גופו בעקבות התאונה, מת במקום.

"השניים, אשר ידעו כי בתאונה נפגע אדם, לא עצרו כדי לברר את מצבו, אלא המשיכו בנסיעה רצופה אל עבר ביתו של גמליאל ולא הגישו לנפגע עזרה שהיה ביכולתם להגיש בנסיבות המקרה, לרבות הסעתו לטיפול רפואי", לשון כתב האישום.

כאשר הגיעו השניים לבית הנאשם, נכנסה קרני למיטתה ונרדמה. גמליאל בחר להתקלח קודם ולאחר מכן נכנס אף הוא למיטה וישן לצד ידידתו.