אחד הנאשמים ברצח קרפ: "מצטער, לא התכוונתי להרוג"

לראשונה מאז נפתח משפטם של שלושת הנאשמים ברצח אריק קרפ ז"ל, לפני קרוב לשנה בטיילת בתל ברוך, נשמעת הבוקר סליחה מפיו של אחד מהם. "אני מצטער ומבקש סליחה מהמשפחה", אמר ג'מאל עדס. "לא התכוונתי להרוג אותו, אני לא עשיתי את זה"

לראשונה - חרטה: ג'מאל עדס, אחד משלושת הנאשמים ברצח אריק קרפ לפני עשרה חודשים בטיילת תל ברוך בתל אביב, מביע היום בפעם הראשונה חרטה על מותו של קרפ, ואומר בבית המשפט: "אני מצטער ומבקש סליחה מהמשפחה".

עדס פנה לאלמנתו של קרפ, שישבה באולם הדיון, ואמר: "לא התכוונתי להרוג אותו, אני לא עשיתי את זה". לאחר מכן הוסיף: "אני מצטער מאוד ומבקש סליחה מהמשפחה שלו. לא חשבנו לרגע שהוא ימות. בעזרת השם יהיה טוב".

שני הנאשמים הנוספים ברצח קרפ, לא דיברו היום בדיון. על פי כתב האישום, רצחו השלושה באלימות קשה את קרפ בשנה שעברה, לאחר שהקניטו אותו ואת אשתו ובתו ולאחר מכן תקפו אותו.

השופטת נגד המשטרה והפרקליטות

לפני כשבועיים תקפה שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב נורית אחיטוב את המשטרה והפרקליטות בהתנהלות במשפט הרצח, לאחר שנודע כי המשטרה מחזיקה בידיה 182 תמונות של זירת הפשע, שלא נחשפו כלל לעיני סנגוריהם של הנאשמים.

הסנגורים ביקשו לדחות את המשפט, מפני שבחלק מהתמונות נראים כתמי דם אשר מעידים על כך שקרפ ז"ל רץ בכיוון ההפוך מזה שבו בסופו של דבר אותרה גופתו. "המחדל הוא בזה שהחומר הועבר להם עכשיו, לא ייתכן שלקראת סוף שלב הראיות הסנגורים יקבלו. המשטרה צריכה לעשות בדק בית".

רוצים לקבל עדכון ברגע שתתקבל החלטה במשפטם של החשודים ברצח? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הלינץ' בטיילת - סיקור מיוחד:

העדה במשפט רצח קרפ: "הם העיפו לו את השיניים לרצפה"

הלינץ' בטיילת: החשוד הודה - ושיחזר את הרצח

מאות ליוו את אריק קרפ למנוחת עולמים

אחיו של הנרצח בראיון מיוחד

פקח בחוף: הצעירים כבר תקפו כאן

אביה של החשודה בלינץ': "הלוואי והאשמים יבואו על עונשם"

לינץ' אכזרי בחוף הים של תל אביב