צפו: סכסוך הצעירים שהחל במבצע התרמה גלש לקטטה באמצע הכביש המהיר

3 צעירים מטייבה תקפו ללא סיבה, על פי כתב האישום, 5 בני נוער מרחובות אשר התרימו למען קשישה חולה. הקטטה האלימה גלשה גם לכביש המהיר והסתיימה בדקירות ופצועים. צפו בתיעוד הבלעדי של המרדף

כחודשיים לאחר שתקפו ופצעו על פי כתב האישום שלושה צעירים מטייבה חמישה בני נוער מרחובות שהתרימו כספים למען קשישה חולה - מתפרסמות הערב לראשונה התמונות מהקטטה האלימה שגלשה לאמצע הכביש המהיר והסתיימה בבית החולים.

רוצים לקבל הודעה על קטעי וידאו חזקים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע התרחש ב-8.5 סמוך לשעה 4:00, אז יצאו הנערים והנערות מאירוע ההתרמה. בסיום, כך לדבריהם, הם הבחינו בחשודים שצועקים לעברם ואף מקללים כאשר איבר מינם חשוף. כשאחת הנערות ביקשה מהם להפסיק, הם נכנסו לרכבם ונסעו מהמקום.

בשלב הזה המתינו המתלוננים מחוץ לרכבם, עד אשר היו בטוחים שהחשודים כבר לא במקום, ואז נכנסו למכונית ועזבו את המקום. עם זאת, לאחר שהחלו בנסיעה הם הבחינו באחד החשודים חוסם את רכבם באופן שלא מאפשר להם לנסוע מבלי לפגוע בו. מיד לאחר מכן החלו התוקפים ליידות אבנים לעבר רכבם של המתלוננים.

נהג הרכב המותקף הצליח לאחר מספר שניות לחמוק מהמקום ופתח בנסיעה מהירה בכביש לכיוון ראשון לציון. עם זאת, החלו התוקפים לרדוף אחרי הנערים תוך כדי שהם עוברים מנתיב לנתיב ומנסים לחסום את הכביש.

כעבור מספר דקות של נסיעה מעל המהירות המותרת, איבד נהג הרכב המותקף את השליטה על המכונית והתהפך. בתגובה, עצרו התוקפים ליד הרכב ההפוך, ניפצו את השמשות ודקרו שניים מהנערים. לאחר המקרה נמלטו התוקפים מהמקום.

היום הוגש בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה כתב אישום נגד שלושת הצעירים בגין תקיפה, גרימת חבלה וסיכון חיים. "זה כתב אישום על רקע לאומני בלבד", טען פרקליטם, עו"ד שאדי ג'אנם.