אישום: האב אנס את בנותיו - האם ידעה ושתקה

לבית המשפט הוגש כתב אישום חמור נגד אב מהשפלה שאנס במשך שני עשורים את 3 בנותיו הקטנות מאז היו בנות 5. אמן של הילדות מואשמת כי ידעה על המעשים – אך בחרה לשתוק

כתב אישום חמור הוגש בצהריים בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה נגד תושב השפלה בגין אונס שלוש בנותיו במשך שנים ארוכות מאז היו בנות שש. במקביל הואשמה גם אם הילדות בכך שידעה על המעשים אך בחרה לשתוק.

על פי כתב האישום, נהג האב להתעלל מינית בבנותיו כמעט בכל יום ולבצע בהם את זממו. העבירות המיוחסות לו כוללות בין היתר בעילת קטינה שטרם מלאו לה 14, ביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום.

באחד המקרים, כך על פי כתב האישום, הפשיט האב את אחת הבנות והצמיד את גופו לישבנה כשהוא כורע מאחוריה. " מדובר באישומים חמורים", אמר עו"ד יוסי פריינטי, פרקליטו של הנאשם. "אך זה עתה הוגש כתב האישום וכדי להיערך באופן יאה עלינו קודם כל לעיין בחומר הראיות, לבחון אותו ולהגיב". במקביל להגשת כתב האישום ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של האב עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

הפרשה החמורה נחשפה בתחילת החודש כאשר אחת הבנות החליטה לשבור את קשר השתיקה אחרי 15 שנים. היא צעדה לתחנת המשטרה, שם הגישה תלונה נגד האיש שביצע מעשים מיניים בה ובאחיותיה, וסיפרה לחוקרים כי החשוד - הוא לא אחר מאשר אביה.

לדברי הצעירה בת ה-20, היא ואחיותיה עברו התעללות ממושכת מאז שהייתה בת 5 שכללה מעשי אונס, מעשים מגונים ומעשי סדום שהתבצעו על בסיס קבוע, מבלי שאיש יודע על כך. בעקבות התלונה האב נעצר ונלקח לחקירה. החוקרים זימנו גם את אחותה הבכורה של המתלוננת, שתמכה בגרסתה.

זמן קצר לאחר מכן נעצרה גם אמם של הבנות בחשד שידעה כי בעלה אונס את הילדות אך לא עשתה דבר. האם הכחישה זאת בתוקף וטענה כי נודע לה על כך רק לפני מספר חודשים.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה חדש במשפטו של האב? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק