אמו של אמיר בלחסן: הוא פה איתנו אבל נשמתו איננה

אמו של הנער שנותר צמח לאחר תאונת פגע וברח זועמת על הסדר הטיעון המקל עם בני הזוג שדרסו את בנה והותירו אותו לדמם על הכביש. "אנו כלואים איתו בבית סוהר פרטי משלנו", הדגישה מוניקה בלחסן. בית המשפט החליט לדחות את הדיון בנושא העסקה בכ-3 שבועות

בבית המשפט המחוזי בפתח תקווה התייצבו הבוקר בני משפחתו של אמיר בלחסן בן ה-12 וחצי שנדרס לפני כשנה ביהוד והביעו התנגדות להסדר הטיעון המקל, שנחשף אמש לראשונה בחדשות 2, עם פנינה ועומרי נעים - בני הזוג שפגעו בנער ונמלטו מהמקום מבלי לסייע לו. בתום הדיון החליט בית המשפט לדחות את ההכרעה בנושא העסקה בכשלושה שבועות.

"אמיר פה איתנו אבל נשמתו איננה", אמרה הבוקר מוניקה בלחסן, אמו של הנער שנמצא כיום במצב של צמח. "העליצות, השובבות והחייכנות, הכול נגמר בשנייה". מוניקה סיפרה כי אמיר שוכב במיטה אך אינו מתקשר עם הסובבים אותו. "אנו כלואים איתו בבית סוהר פרטי משלנו", הדגישה בכאב.

במסגרת הסדר הטיעון תבקש הפרקליטות מבית המשפט לגזור על הדורסים שלוש שנות מאסר בלבד, זאת על אף שהעונש המרבי על העבירות שביצעו הוא תשע שנים.

התאונה הקשה אירעה לפני כשנה ביום האחרון של החופש הגדול. אמיר נסע על הקורקינט שלו ביהוד, כשפנינה ועומרי מאירי דרסו אותו וגרמו לו להפוך לצמח עד עצם היום הזה. במקום לעזור לילד שהתבוסס בדמו, הם שבו הביתה, ניקו את כתמי הדם ובאותו היום אף צולמו במסעדה. כתב אישום שהוגש נגדם ייחס להם גם עבירות של הפקרה ושיבוש הליכי משפט.

רוצים לקבל עדכונים נוספים מהמשפט? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק