אנס את 3 בנותיו של חברו ונשלח ל-14 שנות מאסר

14 שנות מאסר בפועל נגזרו על תושב בית שמש שהורשע באונס 3 בנותיו של חברו במשך תקופה ממושכת. "הוא ניצל אמון מוחלט שנתן בו חברו הטוב והילדות עצמן וביצע בהן במשך מספר שנים מעשי מין סדרתיים, כשהוא מסווה את מעשיו במשחקים, נהיגה, פיתויים והכל לשם פורקן יצריו", נכתב בגזר הדין

פרשת ההתעללות המינית במזעזעת בשלוש אחיות מבית שמש הגיעה הבוקר לסיומה עם מתן גזר הדין ליוסף שונים, תושב השפלה שהורשע באונס ובביצוע מעשים מגונים בבנותיו של חברו בנות ה-8, 11, ו-15.

שונים, שהיה מיודד עם אביהן של הבנות, ניצל את ביקוריהן התכופים של הילדות בביתו שבמושב ישעי הסמוך לבית שמש, ותקף אותן מינית באופן סדרתי. הוא נהג לקחת כל אחת מהקטינות בנפרד לנגריה בה עבד ליד ביתו, שם ניצל את קרבתו אליהן כדי לספק את יצריו המיניים במשך שלוש שנים.

"שונים ניצל אמון מוחלט שנתן בו חברו הטוב והילדות עצמן, וביצע בהן במשך מספר שנים מעשי מין סדרתיים, כשהוא מסווה את מעשיו במשחקים, נהיגה, פיתויים והכל לשם פורקן יצריו" - כך כתבו השופטים יעקב צבן, חנה בן עמי ורפי כרמל וגזרו על שונים 14 שנות מאסר בפועל.

הוריהן של הבנות הביעו סיפוק רב מהחלטת השופטים וציינו כי גזר הדין משקף את חומרת מעשיו של שונים. "שונים קיבל את מה שמגיע לו, אנחנו מקווים שהוא יירקב בכלא", אמרו ההורים. "הוא ריחם על הבנות שלנו? הוא חשב עליהן בכלל? מגיע לו". 

משחק "ניחושים"

מכתב האישום שהוגש נגד שונים לפני כשנה נטען כי במקרים רבים, הוא הזמין את אחת הבנות לסייע לו בעבודתו בנגריה ונגע באיבר מינה ובחזה שלה, כשהוא משתמש במסווה של משחקים וניסויים. במספר הזדמנויות ניסה להחדיר את אצבעותיו לאיבר מינה למרות התנגדותה החוזרת ואף הצליח.

במקרה אחר קשר שונים את עינה של ילדה אחרת, מרח את איברי גופו בשוקולד או בממרח מתוק, ואמר לה שמדובר ב"משחק ניחושים". לאחר שליקקה את גופו ו"ניחשה" נכון, הביא לה שונים ממתק שהכין מראש בארון בנגריה.

על מנת למנוע מהן לחשוף את מעשיו, הורה להן הנאשם שלא לספר לאביהן את שאירע ואיים עליה כי במקרה שיספרו לו, אביהן לא יאמין להן. בחלק מהמקרים, הבטיח הנאשם לבנות שייתן להן כסף וממתקים בתמורה לשתיקתן. כתב האישום כולל גם מקרה אחד בו הטריד הנאשם גם את חברתה של אחת הבנות בת ה-11 וצילם אותה בתנוחות שונות כשהיא פשוקת רגליים לשם סיפוקו המיני.

רוצים לקבל עדכונים חמים לפייסבוק שלכם? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק