אישום: אנס והאכיל שכנתו בצואה

כתב אישום מזעזע הוגש היום נגד תושב קריית ארבע, החשוד באונס ובהתעללות בשכנתו, תוך שהיא צורחת ומתנגדת, הכה אותה באגרופים, משך את תחתוניה כלפי מטה וקרע אותם, וכן דחף את אצבעותיו לאיבר מינה

בבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש היום כתב אישום חמור במיוחד נגד תושב קריית ארבע בגין אונס, מעשה סדום, תקיפה ואיומים. על פי החשד הגבר תקף באכזריות איתה קיים מערכת יחסים בעבר, לאחר שחשד כי הפיצה שמועות על היחסים בניהם.

על פי כתב האישום, הנאשם הכה וקילל את המתלוננת לאחר שסבר כי חשפה בפני אנשים את טיב מערכת היחסים שהיתה בניהם. בתחילת החודש כנפגשו השניים פנה אליה ואמר לה על פי כתב האישום: "את יודעת שאת אמורה לקבל מכות", ואחר כך סטר לה והכה אותה באגרופים.

כאשר היא רצתה ללכת פנה אליה הנאשם וביקש ממנה לבוא לביתו, שם על פי האישומים נעל אותה ואמר "את צריכה שיאנסו אותך". אחר כך, תוך כדי שהיא מתנגדת תחב בכוח את אצבעותיו לאיבר מינה ולפי הטבעת של המתלוננת, ועל פי החשד אילץ אותה לאכול את הפרשותיה, תוך כדי שהוא אומר לה: "תאכלי את ההפרשות שלך, יא זונה".

על פי כתב האישום, ניסה הנאשם לאנוס את המתלוננת אך היא התנגדה בכוח. אחר כך הטיח אותה ברצפה ואיים עליה שלא תספר את מה שאירע.