קובי פרץ: "זו ירידה לצורך עלייה"

הזמר קובי פרץ מנסה לשמור על אופטימיות למרות החקירה המתנהלת נגדו. בסוף דיון שנערך בעניינו בבית המשפט בו ביקש להחזיר לחזקתו את הכסף שעוקל לו בחר פרץ להיות פיוטי. "לפעמים החיים למעלה ולפעמים למטה, זאת ירידה לצורך עלייה"

מזמר כל הדרך לבית המשפט: הזמר קובי פרץ התייצב היום בבית המשפט המחוזי בירושלים, כדי להשתתף בדיון בעניינו. פרץ, שביקש להחזיר כספים שעוקלו לו על ידי המדינה אמר בתום הדיון: "זאת ירידה לצורך עלייה".

רוצים לקבל את כל החדשות על קובי פרץ? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי בקשת עורכי דינו של פרץ, נערך הבוקר דיון בו ביקשו להחזיר לחזקתו של הזמר את סכום הכסף שעיקלו רשויות המס במהלך החקירה נגדו. למרות שבסופו של הדיון לא התקבלה החלטה בנושא הביע פרץ אופטימיות.

"החיים לפעמים הולכים למעלה ולפעמים הם למטה", אמר הזמר והוסיף: "עכשיו זאת ירידה לצורך עלייה".

בחודשים האחרונים מתנהלת חקירה נגד פרץ בחשד שהעלים הכנסות. "אני יודע שיש אנשים שרק מחכים לנפילה שלי", הוא אומר. "אני יודע את זה ואני הרגשתי את זה במיוחד בחודשיים האחרונים. הם פשוט בכל חור, בכל פינה".

מזמין את אביב גפן להקליט איתו דואט

"אף אחד פה לא רצח, לא גנב, לא שדד. אני עוד לא משפחת פשע", מסביר פרץ. 16 שנה לקח לועד שהגיע למעמד של כוכב ענק. אבל בחצי השנה האחרונה הוא מסתבך. פעם על מילה בבר מצווה של ילד מעפולה ולאחרונה עם חוקרי מס הכנסה. הם עקבו אחרי האיש עם בלורית הפלטינה ואלבומי הפלטינה ועצרו אותו בחשד להעלמות מס בהיקפים גדולים.

פרץ טוען שהוא רק מקבל משכורת, שאחרים מנהלים את הכול בשבילו. אבל הנקודה שאולי הכי סיבכה אותו היא כספת שנמצאה, לטענת החוקרים, ובה כמיליון שקלים במזומן. פרץ הכחיש בכלל שיש לו כספת.

אך מלבד רשויות החוק פרץ הסתבך גם עם הזמר אביב גפן, שאיתו נקלע לחילופי דברים בתיווך התקשורת. על אף הפרשה הזו פרץ מחליט לנקוט בגישה חיובית ואומר: "אביב, אם תרצה לעשות איתי דואט, אני אשמח".

ה"שלופים" נגד ה"שלוכים" - הסיקור המלא:

קובי פרץ בבר מצווה: "אתם 'שלוכים'"

קובי פרץ מגיב על ההאשמות נגדו

פרץ מאויים בגלל ה"שלוכים"

פרשת ה"שלופים" מגיעה לבית המשפט

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות