פועל נפצע באיבר מינו ופוצה ב-800 אלף שקלים

לפני 15 שנה נפל פועל באתר הבניה 'גשר השלום' מגובה 10 מטרים ונפגע בעיקר באיבר מינו. מאז, לטענתו, הוא אינו יכול להגיע לזיקפה, איבד את חברתו והוא סובל מדיכאון. השבוע, במסגרת פשרה בין הצדדים, פסק בית המשפט על פיצוי עתק בסכום של 800 אלף שקלים

800 אלף שקלים לנפגע באיבר מינו. אילוסטרציה (חדשות 2)

בית המשפט המחוזי בפ"ת פסק השבוע כי גבר בן 56 שנפגע קשה באיבר מינו לפני 15 שנה יקבל פיצוי כספי בסך 800 אלף שקלים.

כבר גלשתם בדף של חדשות 2 בפייסבוק? 

בשנת 1995 התובע עבד כמסגר באתר הבנייה 'גשר השלום'. כשניסה לרדת מאחד הפיגומים, איבד את שיווי המשקל ונפל לתוך נחל איילון מגובה של 10 מטרים. בכתב התביעה נטען כי "עקב הנפילה נפגע התובע בכל חלקי גופו, כאשר הפגיעה העיקרית ממנה הוא סובל היא בכוח הגברא".

לא יכול לקיים יחסי מין

התובע טען עוד כי בעקבות הנפילה הוא "סובל מאי יכולת להגיע לזקפה או לקיים יחסי מין", מה שהוביל לחברתו דאז להיפרד ממנו. "בתקופה שלפני התאונה ולאחריה הייתה לו חברה", נטען בכתב התביעה, "אך בעקבות הפגיעה הקשה בכוח הגברא שלו, החלו ביניהם חיכוכים ובסופו של דבר הם נפרדו".

וכאילו שכל זה לא מספיק, סיפר התובע כי עקב הפגיעה בתפקודו המיני גם נגרמה לו נכות נפשית, הוא הפסיק לעבוד, חזר לעשן, הוא מתקשה להירדם בלילות וסובל מדיכאון.

לאחר התאונה הגיש התובע תביעה נגד חברות הבנייה של תחנת הרכבת ונגד חברות הביטוח שלהן. אתמול, בחלוף 15 שנה מאז התאונה המצערת, הגיעו הצדדים לפשרה בדבר גובה הפיצוי שינתן לתובע -בתקווה שיהיה בו כדי לשפר את מצבו: 800 אלף שקלים. לדעתכם זה מספיק?