הנער הנאשם באונס הילדה בת ה-12 עבר התעללות בכלא

אסירים בכלא אופק שגילו כי חברם החדש לתא חשוד באונס קבוצתי של ילדה בת 12 החליטו ללמד אותו לקח כואב במיוחד. על פי החשד, הם התנפלו על הנער בן ה-17, הכו אותו נמרצות וכיבו סיגריות בוערות על איבריו האינטימיים. "הזדעזעתי לראות כוויות בפטמות", מספר עורך דינו ודורש להעבירו למעצר בית

הנער בן ה-17 המואשם כי אנס יחד עם חבריו ילדה בת 12 בבת ים זכה ל"קבלת פנים" אכזרית במיוחד בכלא וספג התעללות קשה. כעת דורש פרקליטו לשחררו למעצר בית, בטענה שקיימת סכנה לחייו.

בסוף השבוע האחרון גילו האסירים בכלא אופק שבשרון כי "החבר החדש" שלהם חשוד באונס של קטינה והחליטו ללמד אותו לקח כואב. בשעות הצהריים של שבת הם התנפלו עליו, הכו אותו נמרצות ואף כיבו סיגריות על גופו, כולל על פי החשד - באיבריו המוצנעים.

הסיוט הסתיים רק כאשר הסוהרים ששמעו את תחינותיו של הנער נחלצו לעזרתו. "הזדעזעתי לראות כוויות בפטמות ובמקומות אחרים בגופו", סיפר ל"ידיעות אחרונות" פרקליטו, עו"ד אייל אלון, שמבקש מבית המשפט להעביר את הצעיר למעצר בית. "יש סכנה ששותפיו לתא יפגעו בו", גורס עו"ד אלון.

"הסוהרים היו צריכים לשמור על בטחונו"

במקביל מאשים הפרקליט את השב"ס בהפקרת מרשו וטוען כי על הסוהרים היה לשמור על ביטחונו. בשב"ס אומרים בתגובה כי עם קבלת התלונה של הנער הוא הועבר לתא באגף אחר ולא נשקפת לו סכנה. בנוסף, כך אומרים בשב"ס, מכחישים שותפיו לתא את המיוחס להם וכי בידי החוקר שגבה עדות מהנוכחים מספר גרסאות סותרות.

בתחילת השבוע הגישה פרקליטות מחוז תל אביב כתב האישום נגד הנער בגין ביצוע שני מעשי אונס ומעשים מגונים.

"הנאשם לא בחל לנצל ניצול ציני את תמימותה וחולשתה של הקטינה בת ה-12 ועשה בה כחפץ לשם סיפוק יצריו", הדגישו בפרקליטות בבקשה לעצור את הצעיר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

אחותה של הנאנסת מדברת לראשונה

חשד: אונס קבוצתי ממושך בבת 12

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק