הנאשמים ברצח מרגריטה לאוטין ז"ל הודו והורשעו

שנתיים לאחר רצח מרגריטה לאוטין, במהלך חיסול חשבונות בעולם התחתון, הודו היום הנאשמים ברצח. בית המשפט הרשיע את רונן בן עדי בגין רצח, ואת שמעון סבח בקשירת קשר וסיוע לאחר מעשה. בנוסף ישלמו השניים 350 אלף ש' פיצוי למשפחת לאוטין. גזר הדין - בשבוע הבא

רוצחי מרגריטה לאוטין הודו ברצח: בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע בצהריים את הנאשמים בתיק הרצח של מרגריטה לאוטין ז"ל, שנורתה למוות בעת בילוי משפחתי בחוף הים בבת ים ביולי 2008. הנאשמים הודו במיוחס להם במסגרת הסדר טיעון, אך גזר דינם צפוי להינתן ב-17 במאי.

על פי הסדר הטיעון שגובש, עם הפרקליטות רונן בן עדי צפוי לרצות מאסר עולם בגין קשירת קשר לביצוע פשע ורצח, והנאשם השני - שמעון סבח, צפוי להישלח ל-7 שנות מאסר בגין קשירת קשר וסיוע לאחר מעשה. השניים הודו בכל סעיפי האישום.

כחלק מהסדר הטיעון יפצו הנאשמים את משפחת הנרצחת בסכום של 350 אלף שקלים. הכסף יועבר, שווה בשווה, לילדיה של מרגריטה לאוטין ז"ל.

משפטם של שני הנאשמים ברצח נפתח במאי בשנה שעברה, כתשעה חודשים לאחר הרצח בחוף הים. לאוטין, ששהתה בחוף יחד עם בעלה וילדיה, נפלה קורבן לניסיון חיסול בעולם התחתון ונורתה בלב ההמון שבילה בחוף הים באותה השעה.

בן עדי וסבח נעצרו לאחר הרצח, ובחקירה עלה החשד כי איש העולם התחתון איציק אברג'יל הזמין את ההתנקשות הכושלת - בשני אויביו: מוטי חסין ורמי אמירה.

אלכס לאוטין: "אני לא יכול להחזיר לבנות את אימן"

אלכס לאוטין, בעלה של מרגריטה, מספר הבוקר בראיון עצוב לערוץ החדשות כי למרות ששנתיים עברו מאז הרצח, הכאב עדיין מלווה את המשפחה: "מעבר ללחבק את הבנות, אני לא יכול לעשות כלום כדי להחזיר להן את אימן".

אלכס הביע מידה מסוימת של שביעות רצון מהסדר הטיעון שהתגבש לפיו אחד הנאשמים, רונן בן עדי, ירצה מאסר עולם בגין רצח, ואילו הנאשם השני, שמעון סבאח, יישלח לשבע שנות מאסר בגין קשירת קשר וסיוע לפשע. "אני מקווה שהסדר הטיעון יצא לפועל", אומר אלכס אבל מיד מסייג: "למרות שמבחינת המשפחה זה לא מספיק, כי שום דבר לא באמת יחזיר את מרגריטה".

למרות גזר הדין, העצב של בנותיו של אלכס על חסרונה של האם - לא עובר. "רק אתמול הבת הגדולה בכתה שהיא מתגעגעת לאמא", סיפר אלכס, "ניסיתי כמה שיותר לחבק ולחזק את הילדה אבל מעבר לזה אני לא יכול לעשות כלום".

בנוסף, ציין לאוטין כי במהלך השנתיים האחרונות הוא נפגש עם אנשי הצמרת המדינית, שהבטיחו לעזור למשפחה, אבל לדבריו, מעבר להבטחות סתמיות שום דבר לא קרה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק