בעלה של מרגריטה לאוטין שנרצחה בבת ים: "לא יכול להחזיר לבנות את אמא שלהן"

ביולי 2008 נרצחה מרגריטה לאוטין במהלך חיסול חשבונות בעולם התחתון. היום צפוי בית המשפט לאשר את הסדר הטיעון שנחתם עם הנאשמים, ולשלוח אחד מהם למאסר עולם ואת השני ל-7 שנות מאסר. בעלה של מרגריטה אומר היום בראיון עצוב לערוץ החדשות: "רק אתמול הבת הגדולה שאלה על אמא, אבל שום דבר כבר לא יחזיר אותה"

סוף למשפט הרצח בחוף בבת ים: בית המשפט המחוזי בתל אביב צפוי לאשר היום את הסדר הטיעון בתיק הרצח של מרגריטה לאוטין ז"ל, שנורתה למוות בעת בילוי משפחתי בחוף הים בבת ים, ביולי 2008.

אלכס לאוטין, בעלה של מרגריטה, מספר בראיון עצוב לערוץ החדשות כי למרות ששנתיים עברו מאז הרצח, הכאב עדיין מלווה את המשפחה: "מעבר ללחבק את הבנות, אני לא יכול לעשות כלום כדי להחזיר להן את אימן".

אלכס הביע מידה מסוימת של שביעות רצון מהסדר הטיעון שהתגבש לפיו אחד הנאשמים, רונן בן עדי, ירצה מאסר עולם בגין רצח, ואילו הנאשם השני, שמעון סבאח, יישלח לשבע שנות מאסר בגין קשירת קשר וסיוע לפשע. "אני מקווה שהסדר הטיעון יצא לפועל", אומר אלכס אבל מיד מסייג: "למרות שמבחינת המשפחה זה לא מספיק, כי שום דבר לא באמת יחזיר את מרגריטה".

למרות גזר הדין הצפוי, העצב של בנותיו של אלכס על חסרונה של האם - לא עובר. "רק אתמול הבת הגדולה בכתה שהיא מתגעגעת לאמא", סיפר אלכס, "ניסיתי כמה שיותר לחבק ולחזק את הילדה אבל מעבר לזה אני לא יכול לעשות כלום".

בנוסף, ציין לאוטין כי במהלך השנתיים האחרונות הוא נפגש עם אנשי הצמרת המדינית, שהבטיחו לעזור למשפחה, אבל לדבריו, מעבר להבטחות סתמיות שום דבר לא קרה.

מפגש טעון עם יעד החיסול

משפטם של שני הנאשמים ברצח נפתח במאי בשנה שעברה, כתשעה חודשים לאחר הרצח בחוף הים. לאוטין, ששהתה בחוף יחד עם בעלה וילדיה, נפלה קורבן לניסיון חיסול בעולם התחתון ונורתה בלב ההמון שבילה בחוף הים באותה השעה.

בן עדי וסבח נעצרו לאחר הרצח, ובחקירה עלה החשד כי איש העולם התחתון איציק אברג'יל הזמין את ההתנקשות הכושלת - בשני אויביו: מוטי חסין ורמי אמירה.

בעלה של לאוטין, אלכס, פגש באמירה באחד מהדיונים בבית המשפט. במפגש יוצא הדופן והטעון, התנצל אמירה על שאירע, אולם על דוכן העדים שב והדגיש: איני מזהה את המתנקשים.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק