היום: גזר דין לרוצחי מרגריטה לאוטין בחוף בבת ים

בית המשפט המחוזי בת"א צפוי לאשר את הסדר הטיעון עם רונן בן עדי ושמעון סבח, שהואשמו ברצח ובסיוע לרצח מרגריטה לאוטין בחוף הים בבת ים, שעה שבילתה עם בעלה וילדיה. על בן עדי צפוי להיגזר מאסר עולם, על סבח 7 שנות מאסר. השניים נאשמים כי יצאו לחיסול בעולם התחתון, אך טעות בזיהוי גרמה למותה הטראגי של לאוטין

אחת מפרשות הרצח הטרגיות שזכורות תגיע היום לסיומה, כאשר בית המשפט המחוזי בת"א צפוי לאשר את הסדר הטיעון שגובש בין הפרקליטות לרונן בן עדי ושמעון סבח, שהואשמו ברצח ובסיוע לרצח מרגריטה לאוטין בחוף בבת ים באוגוסט 2008.

ובמידה ואכן יאשר בית המשפט את הסדר הטיעון, ייגזר עונש מאסר עולם על רונן בן עדי, שהואשם ברצח, ועונש של שבע שנות מאסר על סבח, שהואשם בסיוע לרצח.

מפגש טעון עם יעד החיסול

משפטם של השניים נפתח במאי בשנה שעברה, כתשעה חודשים לאחר הרצח בחוף הים. לאוטין, ששהתה יחד עם בעלה וילדיה נפלה קורבן לניסיון חיסול בעולם התחתון, ונורתה בלב ההמון שבילה בחוף הים באותה השעה.

בן עדי וסבח נעצרו לאחר הרצח, ובחקירה עלה החשד כי איש העולם התחתון איציק אברג'יל הזמין את ההתנקשות הכושלת - בשני אויביו: מוטי חסין ורמי אמירה.

אלכס לאוטין, בעלה של מרגריטה ז"ל שליווה את כל הדיונים במשפט, פגש באמירה באחד מהדיונים. במפגש יוצא הדופן והטעון, התנצל אמירה על שאירע, אולם על דוכן העדים שב והדגיש: איני מזהה את המתנקשים.