המנקה באולם החתונה חשפה את גנב הכספת

על הכתבה הבאה נאמר "שמור אותי מאוהביי": צעיר שהגיע לשמוח עם חברו בערב חתונתו ניסה לנצל את האירוע כדי להעלים את הכספת, עם הצ'קים שקיבל הזוג הצעיר. התמזל מזלם ועובדת הניקיון חשפה בזמן את העוקץ, והצילה את הזוג הצעיר מאוברדרפט. כך זה נראה במצלמות האבטחה באולם החתונות

אורח בלתי רצוי: את הצ'קים השמנים שמקבלים בערב החתונה שומרים טוב טוב בכספת. אך מה קורה שאין מי ששומר על הכספת מלאת הכסף? מצלמות האבטחה באולמי שביט בכרמיאל מתעדות אדם שהגיע לחתונה באריאל כשהוא מתחזה לאורח - ונמלט מהמקום עם הצ'קים הרבים.

החשוד הגיע לחתונה מכופתר ומעונב, אבל שלא כמו אורח רגיל הוא לא ממש התייחס לחתן ולכלה. כבר מהכניסה לאולם הוא עצר ותכנן כיצד הכספת תעבור בסוף הערב לא לזוג המאושר, אלא לידיים הפרטיות שלו.

"היינו בטוחים שהוא חבר של החתן", מספר קובי קדוש, בעל אולמי שביט בכרמיאל, "אז אף אחד לא התייחס לזה שהוא הסתובב סביב הכספת".

ניסיון אחד - ועוד אחד

במצלמות האבטחה רואים כיצד הוא עושה סיבוב קצר בבר המשקאות, ואז אוסף את הכספת עמוסת הצ'קים ויוצא איתה לכיוון המעלית. המאבטח באולם שגילה ערנות הבחין באיש שעורר את חשדו. הוא ניגש אליו ולקח ממנו את הכספת. כך נכשל ניסיון הגניבה הראשון. אבל בזה לא נגמר הסיפור.

כשהוא נחוש בדעתו לצאת מהמקום עם הכספת, יוצא החשוד לניסיון שני. ברגע שמתרחק השומר הוא מסיע את הכספת לכיוון השירותים, שם הוא מרוקן את המעטפות לכיסיו ויוצא עם השלל מהאולם.

אלא שגם הפעם משהו משתבש לו. עובדת הניקיון שהייתה באותה העת בשירותים ראתה אותו פורץ את הכספת והזעיקה את אנשי הביטחון שיחד עם המשטרה עקבו אחר האיש ועצרו אותו. שלשום הוגש כתב אישום נגד החשוד, תושב אחד הכפרים בצפון בן 28.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק