האב המואשם שעיוור את בנו ואנס את אשתו - מדבר

פרשה קשה של אלימות בתוך המשפחה נחשפה בתחילת השבוע. אב בן 38 נאשם בהתעללות ממושכת ואכזרית באשתו ובבנו בן ה-9 חודשים, שאיבד את ראייתו. עכשיו הוא אומר למצלמה: "לא עשיתי כלום, הבן נפל"

"אני לא פגעתי בילד שלי, הוא נפל, כשיתאפשר לי אני אסביר את מעשיי" כך אמר היום האב החשוד בהתעללות קשה בבנו הפעוט, עד כדי כך שהתינוק איבד את מאור עיניו ככל הנראה לצמיתות.

 

 

 

 

 

מצבו של הפעוט מוסיף להיות קשה והוא מאושפז בבית החולים הדסה עין כרם. צוות בית החולים עוקב אחריו בכל שעות היממה. גם מצבה של האישה אינו טוב מבחינה נפשית והיא הביעה את כעסה כלפי בעלה שפגע בה ובבנה המשותף.

עיוור את בנו ואנס את אשתו

 

 

פרשת התעללות קשה במיוחד נחשפה בתחילת השבוע בירושלים: תושב התנחלות סמוכה לבירה מואשם בהתעללות אכזרית במיוחד בבנו בן התשעה חודשים ובאשתו בת ה-20. כתוצאה מההתעללות, התינוק אושפז מחוסר הכרה ואיבד את מאור עיניו.
 
פרקליטות מחוז ירושלים הגישה בסוף השבוע כתב אישום חמור במיוחד לבית המשפט המחוזי בעיר נגד האב בן ה-38, שבנוסף להתעללות הקשה בבן אף אנס את אשתו. כתב האישום מייחס לאב עבירות של אינוס, פציעת בן משפחה, התעללות בקטין או בחסר ישע ותקיפת קטין או חסר ישע הגורמת חבלה חמורה. אך נראה שתיאור העבירות בכתב האישום אינו משקף את מה שאירע בין כתלי בית המשפחה בשנתיים האחרונות.

הכה את בנו עד אובדן הכרה
 
הנאשם התחתן לפני כשנתיים עם אשתו, אז בת 18. לפי האישום, לאחר שנולד הבן, הנאשם החל לנהוג באלימות כלפי אשתו, הכה אותה ובעט בה. לפני כחצי שנה אף גרם לה לחבלות ונפיחות בפניה. כשסירבה לקיים עמו יחסי מין - הכה אותה ואנס אותה.

במקרה אחר שמתואר בכתב האישום, לקח האב את בנו - שטרם מלאה לו חצי שנה - וזרק אותו בעוצמה רבה על הספה. במספר הזדמנויות אחז בו, טלטל אותו לצדדים באכזריות.

ניסיונותיה של האם להגן על בנה הפעוט נתקלו לפי כתב האישום בהתנגדות אלימה מצד האב. כשהאם ניסתה להגן על תינוקה, האב מנע זאת ממנה ובעט בה. כתוצאה מההתעללות הקשה התינוק הפסיק להגיב לסביבה ואיבד הכרה. לאחר מכן, כשחזר להכרה חלקית, הקיא במשך שעות הארוכות.

התינוק נלקח לחדר מיון ולא הגיב לבדיקות רעש וכאב. מאבחנת הרופאים שנערכה בבית החולים הדסה עין כרם, עולה כי הפעוט עבר טלטולים מרובים. כתוצאה, נגמרו לו דימומים תוך גולגולתיים מרובים, חלקם חדשים וחלקם ישנים, ודימומים מרובים בקרקעית שתי העיניים, שבעקבותיהם איבד התינוק את מאור עיניו לצמיתות.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

 

 

"אני מוכן להתערב עם כל טלוויזיה שלא עשיתי את זה, לא עשיתי כלום", אמר האב. אז איך הילד התעוור? "הוא נפל". עוד אמר האב כי הוא ישמח להציג את גרסתו ולהוציא את האמת לאור. בבית המשפט הוא נראה קצת מחוייך ודאג בעיקר לזכויות הטלפון שלו. מעצרו הוארך עד ה-13 במאי.