אישום: הפדופיל בן ה-70 מבי"ח "מאיר" תקף 2 נערות

כתב אישום חמור הוגש היום נגד יוסף נונו, העבריין המורשע שנאשם בביצוע מעשים מגונים בצעירה אובדנית עליה השגיח בבית החולים "מאיר" בכפר סבא. לראשונה נחשף בכתב האישום כי נונו נאשם בתקיפתה של צעירה נוספת שאושפזה גם היא באותו החדר בבית החולים. "הצחיק אותה ונתן לה סוכריה", לשון כתב האישום,"ואז תקף"

התפתחות דרמטית בפרשת תקיפת הצעירה האובדנית בבית החולים "מאיר": בבית משפט השלום בכפר סבא הוגש היום כתב אישום נגד האסיר המשוחרר יוסף נונו, שנאשם כי תקף שתי נערות - ולא אחת כפי שפורסם בשבוע שעבר - וזאת בשעה שהועסק כמשגיח על חולים.

נונו, תושב הרצליה שהורשע בעברו ברצח ובאונס, מואשם בביצוע מעשים מגונים תוך ניצול יחסי השגחה, זאת לאחר שהועסק על ידי חברת מטב לטיפול סיעודי בחולה צעירה עם נטיות אובדניות. על פי כתב האישום, כשהגיע נונו לחדר בו אושפזו שתי המתלוננות, אחת בת 14 והשנייה בת 17, הן סיפרו לו על סיבת אישפוזה של בת ה-14 שהגיעה למקום בעקבות ניסיון התאבדות.

הצחיק את הנערה, נתן לה סוכריה - ותקף

נונו, על פי כתב האישום, שר לצעירה שירים, הצחיק אותה ונתן לה סוכריה. אחר כך החל ללטף אותה בידה ובמצחה, עיסה את רגליה וידיה, חיבק ונישק אותה, וכל זאת בנוכחות הצעירה השנייה שהייתה בחדר. על פי כתב האישום, ניסה הנאשם גם לנשק את הצעירה השנייה אך זאת הדפה אותו ונמלטה מהחדר.

נונו נאשם כי בזמן ששהה עם הצעירה האובדנית בחדר ובזמן שליווה אותו לשירותים חיבק, נישק וליטף אותה ואף ניסה לגעת בחזה שלה. בשלב מסוים, פנתה המתלוננת, על פי כתב האישום, לתחנת האחיות וסיפרה להן כי היא במצוקה וכך למעשה הביאה למעצרו.

ריצה יותר מעשרים שנות מאסר

בית המשפט החליט בשבוע שעבר להשאיר במעצר את הנאשם, שנשכר על ידי בית החולים "מאיר" בכפר סבא כדי להשגיח על הנערה האובדנית. נונו נלקח לבצע את העבודה למרות שריצה בעבר יותר מעשרים שנות מאסר בגין שורה של עבירות חמורות.

"מדובר באדם הנושא בעברו מאסר עולם בגין רצח אישתו, שקיבל חנינה מהנשיא אחרי 24 שנות מאסר וכן ריצה מספר רב של מאסרים בגין אינוס קטינות, מעשים מגונים בקטינות, בעילות אסורות, ומעשים מגונים בתוך המשפחה", סיפרו במשטרה.

"בתשאול ראשוני החשוד הודה שהעניק לנערה עיסוי אך שלל מעשים מיניים. עם זאת ציין בפני השוטרים כי נשק לה במצח על מנת לעודד את רוחה ולשמח אותה", סיפר עו"ד פקד רפי וקנין בשיחה עם ערוץ החדשות. "מדובר בחקירה מורכבת בה נבדק חשד למעשים נוספים של האיש, שעבד עם קטינים נוספים, וכן הנסיבות בהן עסק אותו אסיר לשעבר בידי חברת כוח האדם שהעסיקה אותו".

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

פדופיל בן 70 חשוד שתקף נערה בת 14 שניסתה להתאבד

העמותה שהעסיקה את החשוד: "הרוצח הצהיר שאין לו עבר פלילי"

בית המשפט קבע: החשוד באונס צעירה יישאר במעצר

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק