איים לרצוח בגלל שמחקה אותו מרשימת החברים בפייסבוק

צעיר כבן 26 לקח ללב בחורה שמחקה אותו מרשימת החברים שלה באתר פייסבוק ואיים עליה כי ירצח אותה. "את עושה ממני אפס ומוחקת אותי? בא לך שאני ארצח אותך ואת המשפחה שלך?" הוא כתב לה בנחרצות דרך האתר כחלק ממסע גידופים ואיומים שניהל נגדה

מחקה אותו מרשימת החברים. אילוסטרציה (רויטרס)

מי צריך אויבים עם חברים כאלו בפייסבוק: לבית משפט השלום בחיפה הוגש בסוף השבוע כתב אישום נגד צעיר בן 26 שאיים לרצוח צעירה מהצפון משום שמחקה אותו מרשימת חבריה בפייסבוק.

עיתון מעריב מפרסם הבוקר כי הצעיר הציע חברות ברשת החברתית למתלוננת, בחודש אוקטובר בשנה שעברה. על פי כתב האישום, הצעירה אישרה תחילה את הצעת החברות, אך התחרטה כנראה ומחקה אותו מאוחר יותר מרשימת חבריה.

כאשר גילה זאת הנאשם הוא החל במסע גידופים ואיומים. "את עושה ממני אפס ומוחקת אותי?", רשם לה, "בא לך שאני ארצח אותך ואת המשפחה שלך, יא חתיכת כלבה נאצית". סנגורו של הנאשם, עו"ד אסי פיסו מסר מכחיש את המיוחס לצעיר ומסר בתגובה: "הייתה כאן אי הבנה של ממש. מדובר בבחור נופת צופים שאינו מסוגל להזיק לזבוב. הרי כל מי שמכיר אותו יודע שמדובר באדם נורמטיבי שאין עובדות כתב האישום מתיישבות עם אישיותו והתנהגותו ולכן אני סבור שבית המשפט ייבחן את הדברים ישמע אותנו ויבין שהייתה כאן אי הבנה של ממש".