אחד הנערים המואשמים באונס הקבוצתי בתל אביב - מדבר

בדלתיים סגורות ממשיך להתנהל משפטם של 14 נערים שנאשמים באונס הקשה של הנערה מצפון תל אביב. הערב אחד מהם מדבר לראשונה ומספר שהכול נעשה בהסכמה: "הייתי בן 13, לא היה לי הרבה ניסיון". מילה אחת הייתה חסרה שם - סליחה

חודשיים אחרי שנעצר, שעות אחרי שבית המשפט העליון שחרר אותו ממעצר למעצר בית, אחד הנאשמים מתאר את חלקו בפרשת האונס הקבוצתי בתל אביב, בשיחה בלעדית עם חדשות 2.

"הייתי איתה כמה פעמים". הוא מספר. "כל פעם שאלתי אותה אם היא מסכימה, היא ענתה לי בחיובי. בחיים לא הייתה שום התנגדות, שום דבר. לא משהו שראיתי. כל הדברים קרו פעם, בעבר. הכול נעשה כשהייתי בן 13 וחצי. ועד לפני שנה לא הייתי ילד גדול, לא היה לי הרבה ניסיון מהחיים. לא ידעתי כל כך".

אם תרצו זו תמצית הסיפור. אין כאן שום הפנמה, כל הבנה על שאירע. גם היום הוא לא שואל את עצמו שאלות קשות. גם עכשיו הוא לא מבין את חומרת המקרה.

הוא בן 16 וחצי, קשריו המיניים עם המתלוננת התחילו כשהיה לדבריו בן 13 וחצי. הוא מואשם בשישה אישומים של אונס ומעשי סדום. את המעשים ביצע עם חבריו במועדון, בדינה ציבורית ובמקלט. פעם הם היו שלושה, במקרים אחרים חמישה ושישה.

המשפט הזה מתנהל בדלתיים סגורות, העדויות והחקירות לא יפורסמו לעולם. את מידת הפליליות של המעשים יקבע יום אחד בית המשפט. עכשיו יושבים על ספסל הנאשמים 14 נערים. הם כמו ההורים שלהם, באמת ובתמים לא מבינים מה פסול בהתנהגות שלהם. כאילו שלפני 22 שנה לא התרחש אונס דומה בקיבוץ שומרת שהבהיר שאי אפשר להפוך אישה לבובת מין, נטולת רצון ולהעבירה מיד ליד.

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

אתמול: ביהמ"ש העליון הורה לשחרר 3 מהנאשמים באונס קבוצתי

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות