תושב אשדוד תובע יותר מחצי מיליון ש"ח ממקדונלד'ס

לבית משפט השלום באשדוד הוגשה תביעה נגד רשת המזון המהיר, בעקבות טענתו של עובד לשעבר כי נפגע בריאותית לאחר שאכל באופן קבוע בסניף המסעדה. התובע טוען כי אכל 2 ארוחות ביום בממוצע וכעת הוא סובל מהפרעה בתפקודי הכבד. במקדולנד'ס לא מתרגשים

עובד ממורמר תובע את ענקית המזון. ארכיון (רויטרס)

תושב אשדוד בן 30, הגיש לאחרונה תביעה לבית משפט השלום באשדוד בסכום של יותר מחצי מיליון שקלים נגד רשת המזון המהיר "מקדונלד'ס". לטענתו בריאותו נפגעה בשל מספר הפעמים הרב שאכל במקום.

עיתון "מעריב" מדווח כי התובע עבד במשך שש שנים באחד מסניפי הרשת בישראל, ונהג לאכול במהלך המשמרות שלו כשתי ארוחות בממוצע ביום הכוללות המבורגר. לדבריו, בעקבות אותו נוהג הוא סובל כעת מהפרעות בתפקודי הכבד ונאסר עליו לאכול מאכלים שומניים.

בכתב התביעה צויין כי מקדונלד'ס נהגה ברשלנות ויכלה למנוע את הנזקים הרפואיים שנגרמו לו. בנוסף צורפה חוות דעת רפואית על פיה המחלה בכבד ממנה סובל התובע יכולה במקרים מסוימים להתפתח לסרטן ואף להביא למוות.

בכתב ההגנה טוענים נציגי הרשת כי התובע היה זכאי רק לארוחה אחת ביום עבודה, וכי לא ניתן להבדיל כלל בין הארוחות שאכל התובע במהלך עבודתו ואלו שאכל בזמנו הפנוי, שייתכן והובילו למצבו הרפואי.