אנס אחרי הפגישה בים והורשע

בית המשפט המחוזי בת"א הרשיע היום גבר שביצע שורה ארוכה של עבירות מין קשות באישה אותה הכיר בחוף הים. למרות שטען כי היה תחת השפעת סמים בזמן ביצוע המעשים, הוא הורשע בכליאה, מעשי סדום ואונס

פרשת אונס מזעזעת (חדשות 2)

פרשת מין מזעזעת הגיעה היום לסיומה, לאחר שגבר הורשע בשורת עבירות מין אותם ביצע לפני כשנתיים בעת שפגש את המתלוננת בחוף הים בת"א.

לפי כתב האישום, בתאריך 6.10.08 פגש הנאשם במתלוננת על חוף ימה של ת"א והציע לה להתלוות אליו לדירתו. כאשר הגיעו לדירה הפשיט הנאשם את המתלוננת, החדיר את ידו לאיבר מינה, ריסס את עיניה בגז מדמיע על מנת שלא תוכל להתנגד למעשיו. בנוסף למעשים הללו, סטר לה הנאשם, הכה בה במוט ברזל וביצע בה מעשי סדום עד שהגיע לפורקן מיני.

בין המעשים המחרידים אותם ביצע, האשים אותו היום בית המשפט כי כלא את המתלוננת במשך שלושה ימים, בהם המשיך לבצע בה עבירות מין ולנהוג כלפיה באלימות. כתוצאה ממעשי הנאשם נגרמו למתלוננת חבלה חמורה, שברים בלסתה ובצלעותיה ודימומים בעיניה. המתלוננת אושפזה במשך חמישה ימים בבית החולים איכילוב בת"א בעקבות התקיפה ומעשי האונס.

הנאשם ניסה לטעון כי הוא היה תחת השפעת סמים כאשר ביצע את המעשים, וכי לא היה מודע למעשיו. בית המשפט החליט שלא להתחשב בטענות שלו והרשיע אותו בעבירות אינוס, מעשה סדום, תקיפה, איומים וכליאת שווא. גזר דינו יימסר במועד מאוחר יותר.