כתב אישום: בעל דקר את אשתו בשני מקרים שונים תוך שבועיים

לבעל הדוקר יש כבר 16 הרשעות קודמות, ביניהן גם תקיפת אשתו בעבר. כעת הוא מואשם בניסיון לרצח לאחר שתקף את אשתו פעם נוספת. האישה שנפצעה באירוע דקירה לפנ י10 ימים, הובלה לניתוח דחוף בבית החולים, שם היא מאושפזת עד היום במצב קשה

בעל דקר את אשתו פעמיים תוך שבועיים. אילוסטרציה (חדשות 2)

אלימות סדרתית: לבית משפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד אריה בן-ציון, תושב העיר בן 43 המואשם בניסיון רצח של אשתו. על פי כתב האישום, בן ציון דקר את בת-זוגו בשני מקרים שונים בפחות משבועיים, וכל זאת פחות משנה לאחר שסיים לרצות עונש מאסר שנגזר עליו לאחר שהורשע בתקיפתה.

אירוע הדקירה האחרון התרחש לפני עשרה ימים. המתלוננת שהתה בביתו של הבעל בתל אביב, וביקשה לשים קץ ליחסיהם. על פי כתב האישום, לאחר שפרץ ויכוח בין השניים הציע בן-ציון לבת זוגו לצאת ולשבת על ספסל בגינה, אך לאחר שהתיישבו בחוץ דקר אותה הנאשם עם אולר, פצע אותה קשה ונמלט מהמקום.

אך נראה שלא מדובר בפעם הראשונה בה ניסה הנאשם לפגוע באשתו. כשבועיים וחצי לפני שדקר אותה לכאורה והביא לאישפוזה, גילה בן-ציון כי זוגתו שוהה בבית ידיד. על פי כתב האישום, "הוא נתקף קנאה, הגיע למקום והכה בה באגרופיו. כשניסתה להימלט, תפס אותה בשיערה ודקר אותה בחזה. כתוצאה מפציעה זו טופלה המתלוננת יומיים בבית החולים".

לבעל האלים עבר פלילי הכולל 16 הרשעות קודמות, ביניהן עבירות רכוש, אלימות והחזקת סמים מסוכנים. מכתב האישום עולה כי הוא נהיה אובססיבי וקנאי לאשתו בגלל יחסיה עם אנשים אחרים ולאחר שהביעה רצון לעזוב אותו.

כמו כן, נראה כי האישה לא התלוננה במשטרה על בעלה מחשש שיפגע בה ובבנה אם תעשה זאת. במהלך אירוע הדקירה השני, ניצלו חייה של האישה הודות לניידת משטרה שעברה במקום. רק לאחר שהבעל הבחין בניידת, הוא חדל לפגוע באשתו. בעקבות רצף האירועים ומחשש לחיי האישה, המשטרה ביקשה הפעם לעצור את הנאשם עד סוף ההליכים.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק