פרשת "השלופים" של קובי פרץ מגיעה לבית המשפט

הזמר קובי פרץ החשוד בהעלמות מס, יאלץ להתמודד עכשיו עם משפט המתנהל נגדו בפרשת "השלופים". פרץ ניסה להגיע לפשרה עם המשפחה שנעלבה מההתבטאות שלו במהלך חגיגת בר-המצווה של בנם, אך זו דרשה ממנו ההתנצלות. עכשיו מאיימים עורכי דינו בתביעת נגד

פרשת "השלופים" של הזמר קובי פרץ מגיעה לבית המשפט: משפחת כהן, הטוענת כי פרץ כינה את קהל החוגגים בבר המצווה של בנם "שלוכים", תובעת מהזמר המצליח פיצויים בסך 100 אלף שקלים. לדיון המשפטי שהתחיל אתמול בחר פרץ לא להגיע כלל, אולי היה עסוק בפרשה המשפטית השנייה בה הסתבך לאחרונה - העלמת מס בשווי מיליוני שקלים.

פרץ, אשר לאורך כל הפרשה טען לחפותו ואמר כי בכלל כינה את הקהל "שלופים" - מילת סלנג בין חבריו שמשמעותה שמחה, ניסה להגיע לפשרה עם בני משפחת כהן הזועמים. פרץ טען כי מאז פרסום המקרה הקריירה שלו נפגעה ונגרם לו נזק כלכלי כבד ואם לא יגיעו הצדדים לפשרה הוא יאלץ להגיש תביעת נגד.

למרות האיום בתביעה, פרקליטיהם של משפחת כהן התנו את תהליכי הגישור בהתנצלות מצד הזמר. "אם הוא מוכן להתנצל שיתנצל ואז נלך לגישור", אמר עו"ד דב הירש והוסיף, "ללכת לגישור תחת איום של תביעה שכנגד זו סחיטה". מעורכי דינו של פרץ, שראו בהתניה כסירוב לגישור, נמסר כי בעקבות עמדתם הנחרצת של המשפחה מעפולה תוגש נגדם תביעה.