אב שאנס את בתו: זה הכל מאהבה

בית המשפט המחוזי בת"א גזר 11 שנות מאסר על אב שאנס את בתו החורגת במשך 5 שנים - מאז הייתה בת 14. "אני אעשה בך מה שאני רוצה", אמר האב לנערה ואף והציע לה לשים קץ לחייה

11 שנות מאסר לאב שביצע שורת עבירות מין (חדשות 2)

פרשיית מין מזעזעת הגיעה היום לסיומה לאחר שבית המשפט המחוזי בתל אביב גזר 11 שנות מאסר על גבר בן 35 מראש העין שהורשע בביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בבתו החורגת, כיום בת 24, מאז שזו הייתה בת 14. בנוסף חייב בית המשפט את הנאשם לשלם למתלוננת סכום של 100 אלף שקלים, לאחר שתסקיר קבע שהיא סובלת מפוסט-טראומה.

בנוסף לעבירות המין שביצע האב, ליצן לשעבר והיום בעליה של חברת הפקות, ביניהן אינוס, מעשים מגונים, מעשי סדום וניסיון אונס, התעלל האב בבתו החורגת גם באופן נפשי, התעללות שבסופו של דבר הביאה אותה לטיפול פסיכולוגי. "תביני, זה הכל מאהבה", אמר לה באחד המקרים, תוך שהוא מחכך את איבר מינו על איבר מינה.

מקרה נוסף מתאר שיחה שנערכה בין אמה של המתלוננת, שלא האמינה לבתה שסיפרה לה על המעשים, לאב החורג שגרס כי דווקא המתלוננת היא זו שניסתה לנשק אותו. לאחר השיחה הזו הורחקה המתלוננת מהבית לתקופה, ולאחר שחזרה אמר לה האב: "אני אעשה בך מה שאני רוצה, את צריכה להתאבד, זה הפתרון בשבילך".

כתב האישום מפרט כי לפני מספר שנים, ולאחר שראה הנאשם את חשבון הטלפון הנייד של בתו החורגת, הוא סטר לה ואמר לה: "את תשלמי על זה ביוקר, כמו שמשלמים לזונה".

בהזדמנות אחרת, הבהיר האב לנערה כי הוא אינו מוכן לחכות יותר - מכיוון שהיא אינה בתולה. עם זאת, כאשר ניסה להפשיטה מבגדיה, נמלטה המתלוננת לכיוון המטבח, אחזה בסכין ואיימה עליו כי תדקור אותו. במקרה זה האב נכנע, אך אמר לה כי "לא תוכל למנוע את זה לתמיד".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק