הגבר שנדקר ב"מוזס" משחזר את רגעי האימה

אמש שידרנו במהדורה המרכזית תיעוד מיוחד של סועד שהותקף במסעת "מוזס" בתל אביב, רק בגלל שעשה תנועה לא במקום. סועד אחר איים עליו ונעץ בין עיניו סכין. היום הוא משחזר את רגעי האימה והבלבול

"לא הספקתי להסתובב, לפתע הרגשתי מכה בפנים וראיתי שיורד לי דם", כך משחזר היום ישי בוסאני, הצעיר שהותקף לפני כשבועיים במסעדת "מוזס" בתל אביב ונדקר בפניו. "אני והחברים שלי לא רצינו שום מקרה אלים, אלא רק להרגיע את הרוחות. אמרתי לבחור השני שאני רוצה לאכול ולהנות. לא באנו בכוונה אלימה".

בוסאני סיפר על הרגעים שקדמו לדקירה בפניו. "פניתי לחבר שלי, שישב בשקט ורגוע, ואז פניתי לבחור השני וחשבתי שזה נגמר. חזרתי לחברים שלי ורצינו לשלם חשבון. פתאום שמעתי שהוא משתולל ואומר 'אם אני ארצה - אני אדקור". לדבריו, "הכל היה מהיר. הייתי בשוק ולא הבנתי מה קורה".

סכין בין העיניים

אמש שידרנו במהדורה המרכזית את התיעוד המיוחד בו ניתן לראות בבירור כיצד הותקף בוסאני. האירוע יכול היה להסתיים באופן חמור הרבה יותר. בוסאני סעד עם חברים במקום, כאשר סמוך אליו ישב שי אליעזר. אליעזר נשען על אחד השולחנות ולקוח אחר ביקש ממנו להזיז את ידו. כאשר התלהט הוויכוח השטותי, ניסה בוסני להרגיע את הרוחות - אך ללא הואיל.

אליעזר החל לקלל ולאיים. "אם אני ארצה אני אדקור כאן מישהו", צעק לעבר הנוכחים. שניות לאחר מכן הוא נטל סכין חדה ונעץ אותה בלי לחשוב פעמיים במצחו של בוסני - ישר בין שתי עיניו. בוסני פונה לבית החולים עם חתך בעומק של יותר משלושה סנטימטרים. לפרקליטו של אליעזר יש הסבר למה שקה. "הוא חשב שבאים לתקוף אותו, ומאחר ופחד, הוא הסתובב ודקר את המתלונן", טוען עו"ד ירון פורר. 

פרקליטו של הנאשם, שרון נהרי, אמר היום בתגובה: מדובר בבחור צעיר שלא הייתה לו שום הרשעה. הוא היה בגילופין וחשב שרוצים לתקוף אותו. באופן אינסטיקטיבי הוא הסתובב ופצע את המתלונן.