מי אמר שטחנות הצדק עובדות לאט?

כתב אישום הוגש נגד תושב ת"א בן 42 שנעצר בחשד שאיים על שופטת שהאריכה את מעצרו. "אשרוף לה את הילדים", לחש לסוהרת עם יציאתו מאולם הדיונים. הפרקליטות דורשת להטיל עליו עונש מאסר בפועל

עציר בביהמ"ש, ארכיון (חדשות 2)

מי אמר שטחנות הצדק עובדות לאט? שעות לאחר מעצרו של תושב תל אביב בן 42 בעקבות חשד לאיומים על שופטת, הוגש כתב אישום נגדו ולבית משפט השלום בראשון לציון. כתב האישום נגד האיש, עזרא סנקר, מייחס לו עבירות של איומים על השופטת שרון קיסר.

אתמול, במהלך דיון בבית משפט השלום ברמלה, קבעה השופטת כי החשוד יישאר מאחורי סורג ובריח - עד להודעה חדשה. האיש, שלא ממש התלהב מהרעיון לבלות את החג יחד עם שותפים לתא, התקומם נגד ההחלטה.

כאשר הוצא מאולם הדיונים השמיע באוזניה של הסוהרת, לוחמת נחשון קריסטינה קלנדרוב, איומים מפורשים נגד השופטת כשהוא מתבל את האיומים בקללות עסיסיות. "היא לא שיחררה אותי - אני אשרוף לה את הילדים".

לפי עדותה של הסוהרת, לאחר שהעירה לו על התנהגותו הטיח גם בה בה עלבונות. "תסתמי את הפה שלך - מי את בכלל?", נזף בה. האיש נעצר והכחיש בחקירתו את המיוחס לו. בעקבות המקרים האחרונים של איום על שופטים, הפרקליטות דורשת להטיל על סנקר עונש מאסר בפועל.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק