הנאשם באונס הקבוצתי מדבר לראשונה

ביהמ"ש המחוזי שיחרר היום שניים מהנערים הנאשמים בפרשת האונס הקבוצתי בעיר למעצר בית. למרות האישומים הכבדים נגדם, אמר אחד מהם בביטחון: "עושים עוול להרבה אנשים, לא רק אני חף מפשע". לטענת עורכי דינם של השניים, המעשים המיוחסים להם בוצעו בהסכמה, ואין די ראיות להשאירם במעצר עד תום ההליכים

"זה עוול, עושים להרבה אנשים עוול, לא רק אני חף מפשע" - כך טוען אחד הנערים הנאשמים במעורבות בפרשת האונס הקבוצתי בצפון תל אביב. למרות האישומים הכבדים נגד הנער וחבריו שנעצרו בגין שורה של מקרי אונס בנערה בת 15, הפגין הצעיר ביטחון עצמי גבוה ומצב רוח מרומם.

"האמת תצא לאור", אמר למצלמות לראשונה מאז נעצר. "הרבה אנשים בתיק הזה חפים מפשע והם מתייחסים לזה כאילו זה (מקרה חמור)". היום שיחרר בית המשפט המחוזי בתל אביב למעצר בית שניים מהנאשמים בפרשה שזעזעה את המדינה. לטענת עורכי דינם של השניים, המעשים המיוחסים להם בוצעו בהסכמה, ואין די ראיות להשאירם במעצר עד תום ההליכים.

האישום: הפכו את הנערה לשפחת מין

בתחילת החודש הוגשו כתבי אישום נגד 14 הנערים החשודים במעורבות בפרשת האונס החמורה בתל אביב שפורסמה השבוע. כל הנערים מואשמים באונס, מעשי סדום ומעשים מגונים. פרקליטיהם של החשודים ממשיכים לטעון כי בכל המקרים התקיימו יחסי המין בהסכמתה של הנערה.

בחלוף הימים נחשפו יותר ויותר פרטים על הפרשה המזעזעת, בה על פי החשד הפכה נערה אחת לשפחה של הנערים. הבוקר מפרסם העיתון "ידיעות אחרונות" כי חוקרי הפרשה נחרדו לגלות כי חברתה הטובה של הנאנסת הייתה לכאורה עדת ראייה לחלק ממקרי האונס. החברה זומנה לחקירה בימים האחרונים וניסתה להסביר לשוטרים מדוע לא נחלצה לעזרת הנאנסת. "לא יכולתי לעזור לה", טענה בחקירתה. 

על פי גורם המקורב לחקירה, החברה עצמה נפלה קורבן לבן זוגה של הנאנסת, שנחשב לחשוד המרכזי בפרשה. "היא בקושי הצליחה להציל את עצמה מידיו. היא חיה בפחד ממנו", אמר לעיתון. במשטרה סבורים כי ייתכנו מעצרים נוספים בפרשה, שהוגדרה על ידי צוות החקירה כ"פרשת האונס הקבוצתי הקשה ביותר שנחשפה בישראל".

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות