"בגדתי בגלל הכלב של אשתי"

משבר בחיי נישואים הסתיים בפסיקה מקורית במיוחד. בית הדין הרבני בנתניה קבע שכדי להציל חיי נישואים שעלו על שרטון, על האישה לוותר על כלב הזאב שלה ועל הבעל לוותר על המאהבת

בבית הדין הרבני בנתניה נתקלו בלא מעט פניות מוזרות של בני זוג שנישואיהם עלו על שרטון. אבל תביעה אחת השאירה גם אותם המומים.

תושבת העיר טוענת, כך פורסם הבוקר ב"ידיעות אחרונות", כי בעלה זה 28 שנים החל לנהל רומן עם אישה נשואה ומאז נפגעה רמת החיים הגבוהה אליה הייתה רגילה. "היא הקריבה את התקדמותה האישית והמקצועית למען הקריירה המשגשגת של הבעל המרוויח כיום מאות אלפי שקלים בחודש", טוען עו"ד רון רייכמן, שמייצג את האישה.

הבעל הכחיש את הרומן, ובכלל, מטיל את האשמה למשבר ביחסים על כלב הזאב של אשתו. לטענתו, חיית המחמד מרעישה חזק מדי וגורמת  ל"חוסר איזון" ביחסי השניים. "אשתי משקיעה בכלב יותר משהיא משקיעה בי", התלונן הבעל. "אני רוצה שהיא תתמסר רק לי".

בית הדין הרבני החליט לפשר בין הצדדים וקבע שעל הבעל להפסיק את הקשר עם המאהבת, להחזיר לאישה את כרטיסי האשראי שמהם נהנתה בעבר ללא הגבלה, ולסעוד עם רעייתוו לפחות שלוש פעמים בשבוע. מנגד, קבע בית הדין שעל האישה להוציא מהבית את הכלב הנובח ולבשל את הארוחות שאותן תסעד עם בעלה.