הסדר טיעון לנאשמים ברצח מרגריטה לאוטין בחוף הים

הפרקליטות מגבשת הסדר טיעון עם רוני בן עדי ושמעון סבח, שהואשמו ברצח ובסיוע לרצח מרגריטה לאוטין בחוף הים בבת ים, שעה שבילתה עם בעלה וילדיה. על בן עדי צפוי להיגזר מאסר עולם, על סבח 7 שנות מאסר. השניים נאשמים כי יצאו לחיסול בעולם התחתון, אך טעות בזיהוי גרמה למותה הטראגי של לאוטין

פרשת הרצח לאור יום בחוף הים קרובה לסיום: פרקליטות המדינה הגיעה להסדר טיעון עם רוני בן עדי ושמעון סבח, שהואשמו ברצח ובסיוע לרצח מרגריטה לאוטין באוגוסט 2008.

לפי הסכם הטיעון שהתגבש, ייגזר עונש מאסר עולם על רוני בן עדי, שהואשם ברצח, ועונש של שבע שנות

מאסר על סבח, שהואשם בסיוע לרצח. עם זאת, הסדר הטיעון עדיין לא הוגש לאישור בית המשפט, ובפרקליטות מסרבים בשלב זה להתייחס לפרטים.

עם זאת, משפחת לאוטין המיוצגת על ידי ד"ר דנה פוגץ', ראש מרכז נגה - הקרייה האקדמית קריית אונו, הגיבה הבוקר על הידיעה: "הפרקליטות אכן פנתה למשפחת לאוטין והציגה בפניה את עיקרי הסדר הטיעון", אמרה ד"ר פוגץ'. "המשפחה תגיב רק לאחר שהדברים יגיעו לדיון בבית המשפט ומבקשת לכבד את פרטיותה".

מפגש טעון עם יעד החיסול

משפטם של השניים נפתח במאי בשנה שעברה, כתשעה חודשים לאחר הרצח בחוף הים. לאוטין, ששהתה יחד עם בעלה וילדיה נפלה קורבן לניסיון חיסול בעולם התחתון, ונורתה בלב ההמון שבילה בחוף הים באותה השעה.

בן עדי וסבח נעצרו לאחר הרצח, ובחקירה עלה החשד כי איש העולם התחתון איציק אברג'יל הזמין את ההתנקשות הכושלת - בשני אויביו: מוטי חסין ורמי אמירה.

בעלה של לאוטין, אלכס, פגש באמירה באחד מהדיונים בבית המשפט. במפגש יוצא הדופן והטעון, התנצל אמירה על שאירע, אולם על דוכן העדים שב והדגיש: איני מזהה את המתנקשים.