בגלל 200 ש"ח: שפך חומצה לאוזנו של נכה

עם כאלה חברים לא צריך אויבים: תושב בת-ים נאשם שהגיע לבית חברו הנכה שהיה צריך לגשת לבנק לקבל את קצבת הנכות שלו, ושם הכה אותו, איים עליו בסכין ושפך לאוזניו נוזל לפתיחת סתימות - רק כי רצה לקחת 200 ש"ח מקצבת הנכות. "אני אשב עליך עשר שנים אם לא תיתן לי", הוא איים

מה עוד צריך בשביל להתעלל? אילוסטרציה (AP)

מה לא עושים בשביל בצע כסף? 200 שקלים בלבד גרמו לנסים קמחי, תושב בת ים בן 63, לנהוג באכזריות יוצאת דופן נגד שכנו הנכה - כך על פי כתב האישום שהוגש נגדו היום בבית המשפט השלום בראשון לציון, המפרט כיצד הוא הכה אותו, התעלל בו ואיים עליו בסכין - רק בשביל לקבל חלק מדמי קצבת הנכות שלו.

על פי כתב האישום, הגיע קמחי לביתו של חברו פנחס פרץ (53), נכה המתגורר בדירתו בבת-ים. הוא העיר אותו משנתו, והורה לו לקום ולגשת לסניף הדואר, לאחר שידע כי באותו הבוקר הוא צפוי לקבל את קצבת הנכות שלו מהביטוח הלאומי.

"אני אשב עליך 10 שנים אם לא תיתן לי"

בכתב האישום נטען כי לאחר שהתעורר פרץ משנתו, הורה לו קמחי: "כשאתה פורט את הכסף, אתה צריך לתת לי 200 שקלים". בשלב זה, על פי האישום, סירב פרץ להעניק לו את הכסף - ובתגובה דחף אותו קמחי על המיטה, היכה אותו באגרופים ולאחר מכן שפך לאוזניו חומר כימי לפתיחת סתימות. כתוצאה מכך, נגרמו לפרץ כוויות באוזניו ובשפתו העליונה.

לאחר שהרפה ממנו קמחי, על פי כתב האישום, איים עליו בסכין יפנית כי יפגע בו, אם לא ייגש לסניף הדואר לקחת את הכסף. כתוצאה מהאיומים, ניגש פרץ כשהוא מלווה בקמחי והסכין לדואר, גם שם איים קמחי: "תן לי 200 שקל, למה אני אשב עליך עשר שנים אם לא תיתן לי". בעקבות האיומים, נתן לו פרץ את הכסף - וקמחי עזב את המקום.

במסגרת כתב האישום שהוגש נגדו היום, מואשם קמחי בעבירות של סחיטה באיומים ובפציעה. כל שנותר לשאול הוא אילו סיבות קלושות צריך רק כדי לנהוג באלימות כה קשה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק