מתנות החתונה עברו אל האישה לשעבר

אחרי שהתחמק מתשלום מזונות לילדיו מאשתו הראשונה במשך 11 שנים, החליט תושב המרכז להתחתן בשנית. הגרושה, שהבחינה שהחתונה מתוכננת להתקיים באולם מפואר, החליטה לנצל את ההזדמנות כדי לקבל את הכספים המגיעים לה - בצו בימ"ש נפתחה הכספת בסוף החתונה, והחוב שולם

החתונה השנייה כיסתה את נזקי החתונה הראשונה: תושב אזור המרכז שהתחמק מתשלום מזונות לאשתו לשעבר ולשלושת ילדיו במשך 11 שנים, שילם את חובו מכספי חגיגת הנישואים החדשים.

לפי הפרסום בעיתון "ידיעות אחרונות", האישה הראשונה ניסתה פעמים רבות לחייב את הגרוש לשלם את חובו, אך הוא הצליח להתחמק בכל פעם מחדש. בשבוע שעבר התברר לה כי הוא עומד להינשא בשנית, וכי החתונה מתוכננת להתקיים באולם שמחות מפואר בנוכחות מאות אורחים.

מבלי לבזבז זמן יקר, פנתה האישה ללשכת ההוצאה לפועל בנתניה, שהורתה לעקל את הכספים שיתקבלו בחתונה, בתנאי שנציג מטעם האישה יהיה נוכח בחתונה ושהכספים ייספרו בנוכחות בעל האולם בתום החגיגה. בסיוע המשטרה, גויסו מספר שוטרים שילוו את הנציג מטעם האישה בערב החגיגי.

הבעל ניסה להתחמק עד הרגע האחרון ואף פנה לבית המשפט ביום חתונתו במטרה לבטל את הצו, אך השופט לא התרשם מתחנוניו והמליץ לצדדים להגיע לפשרה. כדי למנוע את המחזה המביך של ספירת הכסף בנוכחות השוטרים, הסכים הבעל להעביר את הכסף לאישה ללא נוכחותם - ואחרי 11 שנים הופרשו לגרושה ולילדיה 125 אלף שקלים.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ערוץ החדשות: שידור חי כל יום החל מ-9:00 בבוקר