עדות מהאונס בת"א: הנאשמים ערכו לנאנסת גם טקסי השפלה

בחלוף הימים, מתבררים עוד ועוד פרטים על האונס המזעזע של הנערה בת"א: ע"פ עדויות חדשות, נהגו הנערים להשפיל ולנהוג באלימות קשה נגד המתלוננת, ובאחד המקרים אף שברו כמה מאצבעות רגליה. קרובי משפחתה נחשפו מספר פעמים וידעו על המעשים - אך לא עשו דבר

נמשכת חקירת פרשת האונס החמורה בצפון תל אביב, בה היו מעורבים על פי החשד 14 נערים: פרט למעשי האונס לכאורה שביצעו הצעירים בנערה, הם ערכו לה גם טקסי השפלה וביצעו בה מעשי אלימות קשים - כפי שחושף הבוקר העיתון "הארץ". עוד מתברר, כי קרובי משפחה של הנערה ידעו בשלב כלשהו מה עובר עליה לאחר שנחשפו ליומנה האישי.

על טקס השפלה אחד מיני רבים, כתבה הנערה ביומנה: "היינו בבית של ח' ו-א', התעצבנתי וירדתי למטה, אז הם זרקו עלי ביצים. בכיתי ברחוב, לא רציתי לחזור, אבל הם התחננו שאחזור. כשחזרתי הם חיכו לי עם בקבוקי מים, שפכו עליי ובכיתי כי הייתי רטובה והיה חורף. הם משוגעים, משעמם להם בחיים, כל הזמן מרביצים לי".

באותו יום, לאחר שהנערה חזרה לבית הידיד שלה, היא עברה טקס השפלה נוסף: אותו ידיד הצית דאודורנט על ראשה, ומספר שערותיה נשרפו. במקרה אחר, ארבעה מהנאשמים היו עם הנערה במקלט. אחד מהם כעס שהנערה לא מתייחסת אליו כראוי, והחליט להעניש אותה. "הוא הביא לי מכה בראש ובכיתי. היה קשה ומפחיד, במקום כזה חשוך", היא סיפרה.

תיעדו בטלפון הנייד - וגם השליכו שולחן

מחקירת הנאשמים עולים סיפורים מזעזעים נוספים, על מערכת היחסים של הנערה עמם. "שיחקנו סנוקר, ו-א' לקח אותה למעלה", סיפר אחד מהם בחקירה. "אחרי כמה זמן הוא צעק לי שהוא עוד מעט מסיים ושאני אעלה.....היא לא רצתה, אבל הוא שכנע אותה ואיים עליה, ובסוף היא עשתה את זה גם לי", אמר לחוקרים.

במקרה אחר, תיעדו הנערים את אשר עשו עם הנערה במצלמת הטלפון הנייד שלהם. הנערה אמרה שהיא לא רוצה שיצלמו אותה, אך א', הנאשם המרכזי, החליט להמשיך. "אני אמחק את כל הסרטון, זה רק בשבילי, שאני אראה את הדברים", הבטיח לה. ואולם היום, מהווה הסרטון הזה את הראיה החזקה ביותר של חוקרי ימ"ר תל אביב נגד הנאשמים.

הנערה, מתברר, גם נפגעה פיזית קשות מההתעללות של הנערים. באחד המקרים השליך אחד מהם שולחן לעברה, וכמה מאצבעות רגליה נשברו. בעקבות כך, נזקקה הנערה לגבס במשך כמה חודשים. "היא הייתה גם גבס וקביים, ואחר כך המשיכה לחיות איתו, מתוך אובססיה וחוסר ידיעה", סיפרה אחת מקרובות משפחתה של הנערה לחוקרים.

בשבוע שעבר הוגשו נגד 14 הנערים כתבי אישום, המייחסים להם שורת עבירות ארוכה בהן אונס בנסיבות מחמירות, מעשים מגונים, ביצוע מעשי סדום ותקיפה. בשל העובדה כי מדובר בקטינים יתקיים הדיון בעניינם בדלתיים סגורות.

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות