"בוגד, זמנך יגיע". כתב אישום נגד החשוד בתקיפת יהונתן גפן

לבית משפט השלום בנתניה הוגש היום כתב אישום נגד תושב המרכז בשנות ה-30 לחייו, בגין תקיפת המשורר לפני כשבועיים. מכתב האישום, המייחס לו הסגת גבול, איומים ותקיפה, עולה כי הגבר הגיע לביתו של גפן, זרק לעברו ביצים, קילל אותו ונאבק בו בזמן שניסה לסגור את הדלת. כתוצאה מהמאבק נחבל גפן בצלעותיו

הותקף בביתו (חדשות 2)

יומיים לאחר שנעצר על ידי המשטרה, הוגש היום (רביעי) לבית משפט השלום בנתניה כתב אישום נגד תושב המרכז בשנות ה-30 לחייו בגין תקיפת המשורר יהונתן גפן בביתו לפני כשבועיים. העבירות המיוחסות לו הן הסגת גבול פלילית, איומים ותקיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מפרטי כתב האישום עולה כי הנאשם הגיע לביתו של גפן כשברשותו חבילת ביצים ודפק בחוזקה על ביתו. גפן פתח את הדלת חלקית בלבד, אך הנאשם צעד קדימה והכניס את רגלו לתוך הבית באופן כזה שמנע את סגירת הדלת.

הנאשם החל לצעוק לעבר גפן "יא רוצח, בוגד, זמנך יגיע" והשליך עליו ביצים. גפן ניסה לסגור את הדלת אך הנאשם נאבק בו ומנע זאת ממנו. כתוצאה מהמאבק פגעה הדלת בכתפו של גפן, שנפל ארצה ונחבל בצלעותיו.

בשלב זה התרומם גפן וניסה שוב לסגור את הדלת בעוד הנאשם ממשיך להיאבק בו. לבסוף הצליח גפן לסגור את הדלת ולנעול אותה, בזמן שהנאשם ממשיך לדפוק עליה בחוזקה.

החשוד נעצר: "הוא עצבן אותי"

שלשום עצרה המשטרה את הגבר, כעשרה ימים לאחר התקיפה. בחקירתו הוא קשר את עצמו למעשה וטען כי אמירותיו של גפן בימים שלאחר הבחירות "עצבנו אותו".

במרחב השרון נתנו מהיום הראשון עדיפות עליונה לפרשה. תת-ניצב קובי שבתאי, מפקד המרחב, הטיל את החקירה על הצוות המרחבי ואלה אספו את מצלמות האבטחה שהיו פזורות ביישוב, אך אלה לא העלו דבר.