כתב אישום נוסף בפרשת האונס בת"א

לאחר 13 כתבי האישום שהוגשו מוקדם יותר השבוע בפרשת האונס בת"א, הגישה היום הפרקליטות עוד כתב אישום בפרשה. הנאשם הוא צעיר בן 19 מעפולה, שלומד כעתודאי. כתב האישום מייחס לו מעשי סדום ונסיון אונס בנסיבות מחמירות. חרף כתב האישום, משפחתו עדיין עומדת מאחוריו וטוענת כי הילד נורמטיבי לחלוטין

המשטרה הבטיחה - וקיימה: פרקליטות מחוז ת"א הגישה כתב אישום נגד צעיר בן 19 מעפולה בגין מעורבותו בסדרת מעשי האונס הקבוצתי בתל אביב.

כתב האישום מייחס לצעיר ביצוע מעשי סדום וניסיון אונס בנסיבות מחמירות של הנערה שהייתה אז בת 15. זהו כתב האישום ה-14 שהוגש בפרשה, על אף כתבי האישום שהוגשו מוקדם יותר השבוע וכתב האישום שהוגש היום המשטרה מבטיחה מעצרים נוספים בפרשה.

"הוא ילד נורמטיבי"

הוריו של החשוד שליוו את בנם לבית המשפט התקשו להאמין כי הוא מעורב בסיפור המזעזע. "ראיתי את הפרשה הזאת מתנהלת בטלוויזיה והייתי בהלם כשנודע לי שבני קשור אליה", סיפרה אמו והדגשה כי היא מאמינה שהדברים יצאו מפרופורציה: "אני מאמינה שיש הרבה פחות מהמעשים המיוחסים אליו, עובדה שהוא נעצר רק עכשיו".

כמו שאר ההורים שילדיהם מעורבים בפרשה, גם אביו ואמו של החשוד טוענים כי דמותו כפי שצוירה בתקשורת אינה משקפת את המציאות. "הבן שלנו נורמטיבי , הוא עתודאי ורחוק מהחבר'ה שמספרים עליהם", הם מסנגרים.

פרקליטו של החשוד ביקש להדגיש כי מרשו שיתף פעולה עם החוקרים באופן מלא. "לא היה לו מה להסתיר. הוא סיפר הכול בצורה גלויה", ציין, והוסיף כי מרשו הודה בקיום יחסי מין עם הנערה, אך הדגיש כי זה נעשה בהסכמה.